Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Alerji & Cilt & Saç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - cilt
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumcilt

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kıvanç Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 890
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kıvanç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: cilt
    Gönderim Zamanı: 25 May 2016 Saat 16:46

Arkadaşım 4 yaşındaki kızının bu resmi öğlende ağız etrafı böyle olmuş boya sanıp yıkamaya çalıştım ama geçmiyor dedi.
   Ülkerin küçük çıkolatasından yemiş öğlen aç zaten bugün başkada birşey yemedi diyor.
Ne olabilir hocam.tedavi gerekliyse nedir?
Emeğinize sağlık

Düzenleyen kıvanç - 25 May 2016 Saat 18:21
Allahım yavrularımızı daima iyilerle karşılaştır .
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2016 Saat 21:37
Siz hic cocuk iken yapmadinizmi???
Resme iyi bak, yedigi halti biliyor, nasilda pis-pis guluyor!!!
Bardagi agizina yapistirip, icindeki havayi cekmis. Bir sekilde "hacamat" yapilmis gibi bardagin ic kismina
denk gelen kisimda, kan oturmasi olmus.
Hicbir zarari yoktur, hicbir sey yapmanizda gerekmez.
Yukarı Dön
kıvanç Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 890
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kıvanç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2016 Saat 22:33

Bende öyle düşünmüştüm Hocam ,HACAMAT kelimesi aklıma gelmemişti . annesine ağzını bir ara bakalım dedim, sormuş yapmadım demiş .Yapsa söylerdi diyor.Ah şu çocuklar 1 sn. Yanlız bırakmaya gelmiyorlar.

Bugün size çok soru sordum ALLAH RAZI OLSUN , EMEĞİNİZE SAĞLIK , SİHHATLİ BETEKETLİ
ÖMÜR VERSİN ALLAH SİZ VE AİLENİZE..Saygılar sevgiler. [
Allahım yavrularımızı daima iyilerle karşılaştır .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.