Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Pastalar, Kekler ve Kurabiyeler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - TUNA NIN KURABİYELERİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuTUNA NIN KURABİYELERİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 02:30
Orjinalini yazan: fatoş fatoş Yazdı:

Ay bayıldım Reyyan Clown ne güzel yapmışsınız valla bravo ClapClapClap Ben onun küçük ellerini yemek istiyorum, kurabiyeleri değil LOLLOLLOL

LOLLOLLOL bende ellerini yedim zaten teyzesiWinkApproveteşekkürler canım,şöyle bi 2 saatimizi(düzeltiyorum,ilk 15 dak.kadarı tunanın)aldı ama,beraber geçirdiğimiz güzel dakikalardı,değdi,o mutlu olduğu için bende mutlu oldum,pişerken uyudu,bakalım sabah kahvaltıda yiyecekmi keratam benim(onun değimiyle"kiyita"LOLLOL)
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 02:36
Orjinalini yazan: hiloş hiloş Yazdı:

ayyyyyyyyyyyyy bayıldım yaaa ne kadar güzel olmuş Clownhele beraber mutfaa girmeni zne hoş ..
ya benim oğlanla hemen hemen yaşıtlar ama benimki hiç girmedi daha acaba ben sokmuyom ondanmıShocked

evet annesi yaw,sen sokmuyonda ondan tabi,yoksa oğluşum döktürüverir pastaları kekleri.walla hiloşcum,erkeklerinde biraz mutfak işinden anlamaları gerektiğini düşünüyorum,hem küçükken el becerileride artıyor böyle şeylerle,sorumluluk ve güven duygularıda gelişiyor bence.biz tunayla birlikte kek falanda yapıyoruz,mikseri birlikte tutuyoruz(elektirikli aletlere bayılıyor),bazen yumurtalarını birlikte kırıyoruz v.s. çok hoşlarına gidiyor böyle şeyler,sizde deneyin oğluşunla,hadi şimdiden kolay gelsin sizeWinkinsan bazen strese giriyor ama çabuk atlatıyorLOLLOL
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 02:46
Orjinalini yazan: ifakat ifakat Yazdı:

oy oyyy nede mutlu olmuş yaa yerim ben onu kurabiye yer gibi ay bizimkide bu kadar olsada bende onla zaman geçirsem bole geçen mantı açarken eline hamur verdim oynasın diye yaptığı tek şey azına götürmek tek derdi boğazı sankideLOL
ama tuna başka bi çocuk yaa maşşallah ı var erkekim benim yaaClown

teşekkür ederiz ifo teyzesi.ama yağmur şimdi ağzıyla tanımaya çalışıyor nesneleri annesi,hele bi tuna kadar olsun,bak elinden bir şey kurtuluyormu,kız çocuğu nihayetinde,fıtratında var böyle şeyler.tuna da zaten mantı yaptığımızda alıştı hamura.şimdi hamur yapacağız annecim dediğimde,mantı yapcaz,yaşaşııın diyorLOLyani tüm hamurların adı mantı onun için.hatta o günden sonra ne zaman eline oklava gibi bir şey geçirse,taburesini alıp,üzerinde mantı açar gibi,elini ileri geri hareket ettiriyor oklavanın üstündeLOLLOL çok seviyorlar çocuklar hamuru gerçekten..Clown
Yukarı Dön
DENİZKIZI Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 5319
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 02:53
LOLLOLLOLLOLyerim onun kurabiye yapışını şımarıkkk ne güzel gülmüş öyle çikinnnnLOLLOLClownClownClownClownısır o ellerini biraz annesiLOLLOLLOLClownClownClown
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 06:42
Orjinalini yazan: reyyan reyyan Yazdı:

bunlar,hamurun üzerine sivri uçlu bir bıçakla çizerek çıkardığım şekiller.elbiselerinide yapacaktım ama çocuğun uyku saati yaklaşmıştıLOLtuna harfleri çok seviyor(ve maşaAllah bazı harfleri tanıyor),belki isminin harflerini görünce yer diye düşündüm,tek yesin,boğazından iki lokma geçsin diye yaptığım şeylere bak!çaresizlik insanı nelerle uğraştınıyor yaw
aferim size iyi is cikmis sonunda cok guzel görunuyor

Yukarı Dön
botag Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 691
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 12:13

Reyhancım sizi tebrik ederim.Hem ne güzel anne oğul çok güzel vakit geçirmişsiniz hem de çok güzel kurabiyeler yapmışsınız.ellerinize sağlıkClown

Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 12:25
ay canım ya o yumuk yumuk ellerle nede güzel hamur yoğuruyor . reyyancım seni canı gönülden alkışlıyorummm ClapClapClapanneler çocukları mutfağa pek sokmakistemzler ortalıği kirletiyo diye ama beraber bişey paylaşmanın ve ortaya güzel şeyler çıkarmanın tadıda bi başkadır dimi .inşallah tunam yaptıklarını afiyetle yemiştir ...yarasın paşama ClownClown 
o kadar çok istedimki  şimidi zeynep büyüsüde bizde marifetlerimiz göstersek kızımla beraber diye LOLLOL
gerçi bende geçen gün mantı yaparken bana yardım etmesine izin veridm ama o benim verdiğim görevi beğenmedi .. ellerimiz yıkadıktan sonra benim yaptığım mantıyı tepsiye dizme görevi vermiştim LOLLOLbiraz yaptıama sonra o tepsidekileri hepsini briden avuçlamak istedi onun tarafında bakınca bu daha eğlenceliydi ama ordada mantı kalmayacaktı izin verseydim LOLLOLLOL
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2008 Saat 15:15
reyyancım eminim kurebiyelerimi yoksa tunanın o minik ellerinimi yesem diye bocalamışsındırLOLLOLharikasınız canım yaaa çok takdir ettim sizi ana oğulApproveClap
bende pogaca yaparken yer sofrasında yaptım verdim zuhalede hamur iice mıncıkladıLOLLOLbabasına verecektim pişirip ama halıdaki bütün tüğleri tolamıştı yere düşürünce vazgectimLOLbizde o günleri görecekmiyiz acabaTongue
bu arada tunanın altında ''sueda'' yazıyodu o kimLOLLOLLOLresimleride bi anne bi baba bide kız var keşke onuda erkek yapsaydınLOLLOLLOLkaşınıyom dimiLOLLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.