Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÖksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ilkinur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 70
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ilkinur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Öksürük
    Gönderim Zamanı: 14 Haz 2016 Saat 08:22
Merhaba Kadir bey oğlum 6 yaşında cumartesi sabahı öksürük başladı dvm etti sabahları kalkınca yoğun oluyor gece öksürmüyor ama öksürük kuru değil gürültülü dolu dolu onun dışında ateş yok iştahı yerinde iki gündür ben perebron veriyorum ne yapmalıyım 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Haz 2016 Saat 21:10
Perebron'a devam edin, ilaveten, Limonlu bal, ColdMix kullanin.
Yukarı Dön
ilkinur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ilkinur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haz 2016 Saat 09:27
Peki perebronu en fazla kaç gün kullanabiliriz uzun süre kullansak bir zararı olurmu 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haz 2016 Saat 18:23
Luzumsuz yere, bosuna oksurtmus olursunuz.
Yukarı Dön
ilkinur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ilkinur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2016 Saat 08:35
Kadir bey perebron toplamda 7 gün kullandım limonlu bal ve coldmix de kullandım bugün on gün oldu ama öksürük geçmedi ama çok şükür ateş olmadı yemesi içmesi keyfi yerinde sabah okula giderken yine öksürünce artık bir ölçek bricanly verdim birde illadin sıktım saçmalamış olabilirim belki :( ne yapmam lazım artık kadir bey bukadar uzun öksürük olurmu oğlum üç kere zatüre geçirdi o yüzden korku kaldı bende doktorada götürmüyorum inat ettim neyapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2016 Saat 19:24
Bazi virusler bu sekilde uzun sureli oksurukler yapabiliyorlar.. Bu durum, bilhassa bu yastaki cocuklarda
cok sik gorulur..
Sakin Bricanyl surup dahil hicbir oksuruk surubunu kullanmayin.. Bu ilaclari her kullanisinizda; 3-5 gunluk
"Sahte iyilik halini" takiben, zaturre gelisir.
Eski mailleri okuyun... Bilhassa bu sahtekarlikarin nasil 3 safhada uygulandigini iyi ogrenin...
Yukarı Dön
ilkinur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ilkinur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2016 Saat 19:31
Birkere verdim birşey olmaz birkereden inşallah hiç birşey vermiyim ozaman sadece bal limon coldmix dvm edelimmi 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2016 Saat 21:19
Evet.... Limonlu bal, Serum fiz ve ColdMix kullanin. Eski mailleri okuyun.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.