Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Ateş
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ates
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAtes

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sevcanerk Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 79
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sevcanerk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ates
    Gönderim Zamanı: 20 Nis 2017 Saat 22:17
Çok değerli hocam 23 aylık oğlum pazaresi akşamüzeri ateşledi ve geceye kadar ateşi 39 dereceye kadar çıktı 3 4 kez hapsurdu salı günü ateşi yoktu çarşamba günü akşam 38 buçuk derece civarında idi ateşi ateş düşürücü vermedim hiç bugun perşembe gündüz yine ateşi yoktu ama akşam saatlerinde yine 38 bucuga yaklastı bir kaç kez hapsurdu.  Genel durumu iyi olmasına karşın akşama yakın bu ateş artışı beni korkuttu bu arada eli hep ağzında siz diş ateş yapmaz diyorsunuz diye biliyorum ama eklemek istedim çok teşekkür  ederim şimdiden 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2017 Saat 23:57
Eski mailleri okuyun.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.