Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İlaçlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Vitasanol ve monovit d
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumVitasanol ve monovit d

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 255
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Vitasanol ve monovit d
    Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 00:50
Hocam merhaba kızım 8 aylık oldu.Dr kontrolünde monovitD yi bırakıp Vitasanol başlamamızı söyledi d vit E devam etsek sıkıntı olmaz değil mi
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 05:21
Vitasanol SART degil....
Monovit'i 5 damla vermeniz yeterlidir.
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2017 Saat 00:12
Hocam cevabınıZ için teşekkürler.dün bir akraba ziyaretine gittik 8,5 aylık kızımla.bu sabah kızımda öksürük ve göğüste hırıltı başladı ben de grip olmuşum.evde bal yoktu kendime demlemiş olduğum ıhlamurdan bir yemek kaşığı kadar pekmez ve limonla karıştırıp içirdim 1 çay kaşığı kustu midesi bulandı sanırım.normalde kusması yoktu çünkü.yanlıs birsey yapmış olabilir miyim.anne sütü alıyor ek gıdaya geçtiğimizden beri kahvaltı istemiyor gün içinde 2 3 yemek kaşığı kadar yoğurt bir o kadar da çorba yemek ne varsa yiyor ama cok az.az önce cold mix ve izotonik sodyum serum aldım ikisini de uyguladım.kendi yakama da damlattım.bütün Mail'leri her zaman okuyorum ama doktora gitmeyeceğim için yazıp teyit almak istedim bu arada 8 aylık kontrolünde 8,400 70 cm di cok teşekkür ederim
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2017 Saat 07:51
Bal bulamadiginizda; pekmez kullanabilirsiniz.
Domuz Gribi ise, kusmasi normaldir, arkasi gelecek..
400 gram kilo fazlasi var. 2cm boy fazla.. Bundan sonra gelismesini, ilk sayfadaki;"Boy-Kilo" tablosundan
takip edin.

Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2017 Saat 08:28
Cok teşekkür ediyorum Hocam iyi ki varsınız
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2017 Saat 22:11
Tekrar merhaba hocam.8,5 aylık kızım anne sütü alıyor.son 1 haftadır ek gıda reddediyor ilk kaşığı yiyor sonrası ne yapsam yemiyor.hiç dişimiz yok henüz.3 gündür kakası top top poposuna yapışmış şekilde.ve cok huysuz.önerileriniZi okudum ya aç gerekli kaloriyi alamıyor ya da tuz yağ oranı artırın diyorsunuz.armut vereyim dedim yediremedim 4 saat emzirmedim yine hic bişey yemiyor zorlamıyorum inanın.400 gram fazlası var demiştiniz ondan mı.sadece anne sütü idare eder mi öneriniz var mı su noktada teşekkür ederim not; Hocam 1 aydır iştahı yoktu kahvaltı vermiyordum anne sütü + 1 öğün 1 küçük kase zor yiyordu
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 May 2017 Saat 23:32
"tuz"   DEMEDIM!!!!!

8,1kg USTU FAZLA KILOLU DEMEKTIR, ZORLAMAYIN.
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2017 Saat 17:11
Hocam tekrar merhaba kızım 9,5 aylık oldu.iştahsızlık başlamıştı yemeklerde yağ şeker oranını artırdım ilk kaşıktan sorma ağzını hiçbir şekilde açmıyor sadece yoğurt ve bebe bisküvisi yiyor et balık çorba vs yemek istemiyor. 9.ay kontrolünde 8.500 gr boy 70 cm çıktı son ay sadece 100 gr almış siz kilosu fazla zorlamayın dediniz 1 aydır inanın zorlamıyorum ama içim rahat etmiyor ne zamana kadar sürecek 2 aydır böyle..anne sütü ağırlıklı besleniyor.aktif olarak günde 4 bazen 5 kere emiyor acaba anne sütü fazla doyuruyor ek gıdaya ihtiyaç mı duymuyor ilk dişimiz 2 gün önce patladı bu arada.cok teşekkürler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.