ads

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Su icmiyor
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Su icmiyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 117
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Su icmiyor
    Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 11:32
Hocam oğlum 10 aylık 10.700 gram 75 cm ilk 6 ay sadece anne sütü aldı bu sürede biberon hiç kullanmadım ek gıdaya geçince su vermek için kullanmaya başladım ama bir türlü emmeyi bilmiyor içmiyor su kaşıkla verirsem içiyor gün içinde hep zorla su iciriyorum bide her sabah bir portakali sıkıp kahvaltıda veriyorum bunun zararı olurmu ayran içmeyi seviyor onu veriyorum bunlar suyun yerini tutar mı emmeye devam devam ediyor bu arada az sıvı aldığı için kabız oluyor sanırım her gün az az kaka yapıyor hiç beze bulaşmayan top gibi kaka arada gliserinli fitil veriyorum onun bi sakıncası varmi teşekkürler şimdiden
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 55530
Tesekkür: 56138
%100
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 19:29
Su ihtiyaci olsa; ICER...
Kritik verenler: kıvanç,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2017 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.