Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ağır seyreden grip
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAğır seyreden grip

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
melekduygu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 121
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı melekduygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ağır seyreden grip
    Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 16:42
http://i.hizliresim.com/z3qaoB.jpg
http://i.hizliresim.com/GBXPMy.jpg

Kadir hocam merhaba, 3 gündür ağır seyreden bir grip geçiriyorum, bugün gidip kan sayımı yaptırdım, sonuçları ve bana verdiği ilaçları sizinle de paylaşmak istedim, değerli fikirlerinizi öğrenirsem çok mutlu olacağım, şimdiden teşekkürler.
Sevgiler, saygılar
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 19:57
Bemiks ve Norofen'i kullanmayin, diger ikisini kullanin..
Yukarı Dön
melekduygu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 121
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı melekduygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 21:05
Kadir hocam,

Bu Klindan 600 yerine geçebilecek bir tablet önerebilir misiniz peki, ağır bir iğne, her gün iki defa biraz zor olacak, siz ne derseniz onu yapacağım tabii yine, sonsuz teşekkürler🙏
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 23:08
Esasinda, agizdan ilac icebilenler icin igne; GEREKSIZDIR...
Nedense Turkiye'de bir "Igne yazma" modasi vardir.. Biraz da HALK; igne veren doktoru daha cok sevdigi
icin, doktorlar her onune gelene' igne yazmaya bayilirlar..
Icebiliyorsaniz; Aug..tin 1000 tablet;2x1  veya, Ducid375  gunde: 2x2 tablet en az 5 gun alin..;

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.