ads

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Ağır seyreden grip
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ağır seyreden grip

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 104
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı melekduygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ağır seyreden grip
    Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 16:42
http://i.hizliresim.com/z3qaoB.jpg
http://i.hizliresim.com/GBXPMy.jpg

Kadir hocam merhaba, 3 gündür ağır seyreden bir grip geçiriyorum, bugün gidip kan sayımı yaptırdım, sonuçları ve bana verdiği ilaçları sizinle de paylaşmak istedim, değerli fikirlerinizi öğrenirsem çok mutlu olacağım, şimdiden teşekkürler.
Sevgiler, saygılar
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Gönderilenler: 54257
Tesekkür: 55251
%100
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 19:57
Bemiks ve Norofen'i kullanmayin, diger ikisini kullanin..
Kritik verenler: kıvanç,
melekduygu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 104
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı melekduygu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 21:05
Kadir hocam,

Bu Klindan 600 yerine geçebilecek bir tablet önerebilir misiniz peki, ağır bir iğne, her gün iki defa biraz zor olacak, siz ne derseniz onu yapacağım tabii yine, sonsuz teşekkürler🙏
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Gönderilenler: 54257
Tesekkür: 55251
%100
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2017 Saat 23:08
Esasinda, agizdan ilac icebilenler icin igne; GEREKSIZDIR...
Nedense Turkiye'de bir "Igne yazma" modasi vardir.. Biraz da HALK; igne veren doktoru daha cok sevdigi
icin, doktorlar her onune gelene' igne yazmaya bayilirlar..
Icebiliyorsaniz; Aug..tin 1000 tablet;2x1  veya, Ducid375  gunde: 2x2 tablet en az 5 gun alin..;

Kritik verenler: kıvanç,
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2017 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.