Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bronsit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumBronsit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gamze kacal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 276
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 May 2017 Saat 22:57
Hocam son bişey daha geniz akıntısı cigere akarmi yada nefes borusuna inermi oğlumun burnunda şuan koyu ve yapışkan bir akıntı var çekiyorum otribebeyle nefes alış hızı artiyorya hasta olduğu dönemde acaba o akintimi tıkıyor çocuğu yoksa gerçekten cigerlerde mı sorun oluyor bunu nasıl anlicam
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 May 2017 Saat 23:32
    ".....geniz akıntısı cigere akarmi yada nefes borusuna inermi ..."

Iner!!! Iner ama, aninda bogulurcasina siddetli bir oksuruk krizi olur.Genzinize; 1 damla bile  su kacsa, ne
hallere giriyorsunuz, bir dusunun... Nasil olurda, siz hic farkina varmadan, sessiz-sakince bu ifrazat
Akcigerlere inebilir, akliniz aliyormu??? 
Eski mailleri okuyun, bu konu artik kabak tadi verdi.. 

Yukarı Dön
Gamze kacal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 276
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2017 Saat 16:23
Hocam bugün mahallemizdeki sağlık ocağına gittim ordaki doktor uzun süre Bursa Dortcelik çocuk hastanesinde çalışmış bi doktor durumu anlattım her nezle sonrası nefesi sıklasiyor dedim ateşi olmuyor dedim başka bi doktor bronşit olmuş dedi dedim oda hayır ne bronşit ne bronsiolit dedi büyük ihtimalle alerjik yapıda bir çocuk dedi kaç aylık dedi 11 dedim bundan sonra daha sık ataklar geçirecek ve zamanla gecicek dedi yaklaşık 7 yasina kadar istersen Uludağ üniversitesinde genis bi alerji tahlili yaptir dedi yedi sene bu ataklarla nasıl geçer hocam gerçi çocuk hızlı soluk alıp verirken çok bitkin bir halde olmuyor gece uyumasina devam ediyor gündüz ise normal gün içindeki hali gibi pek bi değişiklik olmuyor bu yastada da tam bi sonuç alinmiyormus alerji tahlillerinden ne yapicaz peki böyle geçmesini mı beklicez
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2017 Saat 23:46
.........................................
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.