Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Ateş
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Antibiyotik ateşimi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAntibiyotik ateşimi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
etdkeskin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 185
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı etdkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 May 2017 Saat 09:54
Hocam bu sabah kalktığında ağzının ve boğazımın heryeri sivilce gibi ağrıyor diyor
oglummm...
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı etdkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 May 2017 Saat 13:07
Hocam boğazı ve boğaza yakın yerlerde beyaz sivilce gibi olmuş midesi çok bulanıyor ateşı bugün 38lerde çok yükselmiyor step a testi negatife ti 
oglummm...
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı etdkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 May 2017 Saat 17:29
oglummm...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 May 2017 Saat 19:20
" Aftoz Stomatit" ... Virutiktir, tedavisi yoktur.1 hafta cekecek. ilk 4 gunu kotudur.
Agrilari icin;  Tantum Verde Sprey, gunde:4x1 kullanabilir. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı etdkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2017 Saat 19:42
Hocam her şey için teşekkür ederim bugün oğlumun hiç ateşi olmadı az da olsa birşeyler yiyebildi ama bu sefer 5 gün önce annesi terk etmiş 1 aylık kediyi evimizin bahçesinde bakmaya başladık oğlumla oynarlarken boynunu tırmalamış çizik derin değil ama kambur tutmuş ben çok sonra fark ettim bir şey yapmadık doktorada gitmedik kedi küçük olduğu için gündüz kuytu da uyumaya gidiyor ama sesimizi duyunca hemen oyun oynamaya geliyor çok hareketli bir sıkıntı olurmu hastaneye gitmedik 
oglummm...
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2017 Saat 20:04
Sadece yara yerini temiz tutun.. Tek basina Kolonya surmeniz bile yeterlidir.  
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı etdkeskin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2017 Saat 20:10
Çok teşekkür ederim hocam siz olmasanız oğlum ilk hastalandığı gün kritik tonsilit dediler iğne yazdılar almadım ateşini düşürmuyorum diye doktor bana sen ne biçim annesin dedi biraz kavga bile ettik iyi ki varsınız her şey için çok teşekkür ederim 
oglummm...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.