Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - soğuk buhar makinesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konusoğuk buhar makinesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
prensim2007 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 302
Mesajın Direkt Linki Konu: soğuk buhar makinesi
    Gönderim Zamanı: 03 Mar 2008 Saat 16:03
arkadaşlar bir soğuk buhar makinesi aldık.evimizdeki havayı tazelesin bebeğimiz rahat uyusun diye ama bir sorun var! evde felaket bir sis oluyo.. vede televizyon ve kenarları silme beyaz toz ... sizde soğuk buhar makinesi kullanıyormusunuz böyle bi sorunla karşılaştınızmı......... gerimi götürelim kullanalımmı karar veremedik..  bazıları dioki yukarıdaki tozları aşağıya indirio... ama bukadar sis olmamalı evin içi??? yorumlarınızı bekliyorum

Düzenleyen prensim2007 - 03 Mar 2008 Saat 16:03
Yukarı Dön
hüdanur Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 476
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2008 Saat 22:08
bize doktorumuz hiç tavsiye etmedi buhar makinalarını.faydasından cok zararı oldugunu söyledi.bende kullanmıyorum o yuzden.
Yukarı Dön
snyozt Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 215
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Nis 2008 Saat 20:20
dr ye bende sordum ve tavsiye etmedi
onun yerine bebegin yatagının basına ıslak havlu koy dedi
burun tıkanıkları icin.
ben dr ye sormadan once almıstım fakat her yer su oluyordu kullanmıyordum. simdi hic kullanmıyorum.

Düzenleyen snyozt - 01 Nis 2008 Saat 20:21
Yukarı Dön
MySons Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1537
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Nis 2008 Saat 23:33
bizimde öyle bir buhar makinemiz vardi ve bizde özellikle cocuklarin yattigi odanin havasi kuru olmasin nemli olsun diye kullanmistik, fakat bizimde doktorumuz tavsiye etmedi ve onun icerisinde ne kadar temizlesende bakteri olusabilecegini ve sonnra bu bakterilerin odada her bir yana savrulacagini söylemisti... bizde birdaha kullanmadik....ozamanki evimde petekli kalorifer vardi, peteklerin üzerine her aksam nemli islakligi damlamayacak kadar SIKILMIS havlular koydum ve yataginin basinada nemli bezler astim bu olaydan sonra.

Yukarı Dön
irme Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

En Şen Üyemiz,Avrupai Pamuk Prensesimiz!

Puanlar: 8380
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nis 2008 Saat 08:45
bende soğuk buhar makinasını kızımın ilk doğduğu aylarda çok kulllanıyordum..eğer derecesi maksimumda kullanıyorsan,dedğin şekilde bir sis bulutu oluşuyordu odada ama derecesini zaman zaman azaltıp,zaman zamanda yükseklterek önledik onu...tv'nin etrafında oluşan beyaz tozun sebebide..eğer sende benim gibi çeşme suyu kullanıyorsan içine koymak için o yapıyor güzelim..makinanın içine kaynamış soğumuş su koymamız gerekiyormuş..hemde makinanın ömrünü de uzatmış oluyormuşuz böylece..benim kızım artık 17 aylık eskisi gibi kullanmıyorum makinayı..sadece burun tıknıklığı yaşadığı gecelerde açıyorum ve çokta faydasını görüyorum..
Pamuk Prensesin Annesi...
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nis 2008 Saat 08:51
doktor bizede vermisdi eczanlerden kiraliyorsun zararini görmedik irme dedigi gibi burnu aktiginda gece vegunduz olsun cok faydasini gördum bende eskisi gibi kullanmiyom ........

Yukarı Dön
duygu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dedektifler Odası Başkanı :)

Puanlar: 9950
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Nis 2008 Saat 23:15
Ben de kışın çok kullandım. Malum kaloriferli evlerde kuruluk oluyor. Ayarını biraz düşük tutuyordum. Dediğin gibi sorunlarla karşılaşmadım.
Yukarı Dön
Liiiz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2008 Saat 09:58
Mrb.
Bizede doktorrumuz tavsiye etti. Muhakkak her eve lazım diye. Bend epiyasada çok farklı çeşitleri var hangisini tavsiye edersiniz dediğimde en ucuzunu alın aynı görevi görür dedi. Geceleri kısık ayarda açıyorum. faydası var. bende sesinden şikayetçiyim.

Cennet Kokulum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.