Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - soğuk buhar makinesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konusoğuk buhar makinesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
botag Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 691
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2008 Saat 18:21
Bizde de ch... marka var.Aynı şekilde beyaz toz oluyor.Klima ile ısındığımız için kızım uyurken mecburen çalıştırıyorum
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2008 Saat 18:27
Biz de ch... aldık. Bu beyaz toz olayı bizde de oluyor canım ama kısık ayarda kullanırsan pek olmuyor. Açıkçası bu toz olayından ben de rahatsızım. O tozlar bebeğime de bir şekilde gidiyorsa diye endişe etmiyor değilim. Mümkün olduğunca uzakta çalıştırıyorum ben.
Bu arada damacana suyu kullandığımda olmuyor ama ona da su yetiştirmek çok zor oluyor yaaa. Her gün 3 litre su harcıyorduk. Ben çeşmeden dolduruyorum şimdi.
Yukarı Dön
berra Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 178
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Nis 2008 Saat 21:53
banada doktorum tavsiye etti daha geçen ay kızım bronşiolit geçirince tavsiye etmişti boğazındaki balgama ve burun tıkanıklığına iyi geleceğini söylemişti öylelikle aldık sürekli düşük ayarda çalıştırıyorum hiç bir sorun yaşamadım
Yukarı Dön
irme Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

En Şen Üyemiz,Avrupai Pamuk Prensesimiz!

Puanlar: 8380
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nis 2008 Saat 17:41
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

Biz de ch... aldık. Bu beyaz toz olayı bizde de oluyor canım ama kısık ayarda kullanırsan pek olmuyor. Açıkçası bu toz olayından ben de rahatsızım. O tozlar bebeğime de bir şekilde gidiyorsa diye endişe etmiyor değilim. Mümkün olduğunca uzakta çalıştırıyorum ben.
Bu arada damacana suyu kullandığımda olmuyor ama ona da su yetiştirmek çok zor oluyor yaaa. Her gün 3 litre su harcıyorduk. Ben çeşmeden dolduruyorum şimdi.

duygucum ben üsttede yazmıştım ama bi daha diyim aynı sorunu yanii beyaz toz olayını bende yaşıyordum ama çeşme suyu kullandığım için oluyormuş..damacana suyu yada kaynamış soğumuş su kullanınca olmuyor..sanırım onlar çeşme suyundaki kireçler...
Pamuk Prensesin Annesi...
Yukarı Dön
ceylinsu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 834
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eki 2008 Saat 13:12
hava nemlendirici olarak biz geçen sene kullandık klima kullanıyorum çünkü .bende evin için de değilde( buharını verdiği yerden duman fazlalaşıyo dereceyi yükseltirse)eşyaların üstünde kireç lekesi gibi tabakalaşma farketmiştim tv.üstünde falan normal den fazla toz yığını
bize faydalı dediler diye almıştık dr.sormamıştım hiç.bu kışta kullanmayı düşünüyorum.

Yukarı Dön
koşkar Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 322
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2008 Saat 18:46
[QUOTE=prensim2007]arkadaşlar bir soğuk buhar makinesi aldık.evimizdeki havayı tazelesin bebeğimiz rahat uyusun diye ama bir sorun var! evde felaket bir sis oluyo.. vede televizyon ve kenarları silme beyaz toz ... sizde soğuk buhar makinesi kullanıyormusunuz böyle bi sorunla karşılaştınızmı......... gerimi götürelim kullanalımmı karar veremedik..  bazıları dioki yukarıdaki tozları aşağıya indirio... ama bukadar sis olmamalı evin içi??? yorumlarınızı bekliyorum

bende aynı sorunu yasıyorum canım televizyona yakın yerdeydi beyaz beyaz toz olmaya basladı televizyon garip bir toz tutusu cıktı ortaya ama devamlı calsıtırıyorm ben
ev cokmsıcak oluyo burnu cok tıkınıyo oğlumun yatarkende odasında calısıyo 6lt kapasiteli benim makinem cokda memnunum
http://orgucini.blogcu.com/
Yukarı Dön
ilal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3128
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2008 Saat 22:13
eee...ben alayım hazırlayayım mı almayayaımmı şaşırdım....
Empatinin olmadığı ilişkiler yüzeyseldir. Bu tür ilişkiler insana doyum vermez. En derin sohbetler geyik muhabbetinin ötesine geçemez.
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Kas 2008 Saat 22:33
İlal canım al derim çünkü biz klima çalıştırdığımız için çok yararı oluyor. Kışın ve yazın odadaki klimadan kaynaklı kuruluğa nem kattığı için çok faydalı olacaktır. Ama çeşme suyu değil, damacana su kullanmak lazım. Yoksa beyaz tozlar yapıyor. Wink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.