Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - hocam yardim !
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumhocam yardim !

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
symguclu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 22
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı symguclu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: hocam yardim !
    Gönderim Zamanı: 16 Tem 2017 Saat 15:10
hocam merhabalar

size kendimle alakalı bir şey danışmak istiyorum.
zira kendimi çok çaresiz hissediyorum.

bundan tam bir hafta önce, 8 yaşındaki oğlum bir metre mesafeden gözümün üstüne (alnıma) 
ahşap tokmak fırlattı. malzemesi ağaç olan bir tokmak.

o yüzden epeyce ağır. kaşımdan bir miktar kan aktı ve gözümün etrafı morardı.

aradan iki gün geçti. baş ağrısı sersemlik hissi başladı bende.

48 saat sonraydı, beyin cerrahına gittim. tomografi sonucu temiz çıktı. bir şey yok dedi.

Ancak hala (1 hafta geçmesine rağmen) çok şiddetli baş ağrım var, dayanamıyorum.

Olayla mı alakalı yoksa migren tarzı bir şey de, şu ana mı denk geldi bilemiyorum. 

Şimdi size sorum, bir iç kanama olsa 2 gün sonra çekilen tomografide gözükür müydü?

Sizce bir tehlikem var mı? 
Ne yapmalıyım?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Tem 2017 Saat 18:55
Tomografi bosuna cekildi!!! Agri, alninizdaki ezilen dokulardan ve uzuntuden..... Orada ufak bir cukur
kalacak. 

Daha kucuk yasta, bilhassa erkek cocuklarinin "pacalarini asagi almazsaniz" iste boyle tepenize ederler!!
Tabii gunahin buyugu, oglunu bu sekilde simartan baba da!!  
Anneler, sirtlarini babaya dayayamazlarsa,  baba korkusu olmazsa, ayni cocuk, ileride, gencliginde "PARA"
diye  girtlaginizi sikar.  Gazetelerde ornekleri cok!!. 
Oglum; annesinin kafasina tokmak atacak ha!!!  Ayni tokmagi kendi kafasina yer!!!

Yukarı Dön
canözüm Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 44
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı canözüm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Tem 2017 Saat 21:52
Hocam değerli vaktinizi alacağım ama konuyla alakalı sormak istedim bizim oğlumuzda 5 yaşında ve bana (anne )çok eziyet ediyo sinirlenince çimdikliyo vuruyo babamızdan korkuyo ama yinede yapıyo baba asla taviz vermiyo hatta sizin yazılarınızdan okuduğumuzuda uyguluyoruz siz yaptığının aynısını ona yapın demiştiniz bi anneye onuda yapıyoruz ama nafile 😔 üç aylık bir kardeşi var ondan sonra çok değişti eskiden sözümüzü dinleyen akıllı bir çocuktu şimdi o çocuk gitti söZ dinlemeyen yemek yemeyen hırçın beni çokkk hırpalaysn bi çocuk geldi napıcaz hocam paçasını nasıl aşağı alıcaz zira çokk yıprandıkk
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Tem 2017 Saat 09:16
Tamamen kiskancliktan!!!  Biraz daha ilgilinizi arttirin.. 
Dedigim gibi, cocugunuzu ya siz terbiye edersiniz, yada elin insanlari ( ya okulda, ya askerlikte yada is
yerinde) mutlaka ederler!!  Sizin terbiyenizi tercih ederim, zira siz daha insafli tepki gosterirsiniz.. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.