Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Alerji & Cilt & Saç
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - terleme
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumterleme

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gülseha_ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gülseha_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: terleme
    Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2017 Saat 01:50
hocam oğlum 15 aylık olacak çok aşırı terlemesi var bu konuda yapabileceğim birşey var mıdır her hangi bi sorun terlemeyi tetikler mi gece de 5 6 kez zıbını değiştiriyorum ayrıca onca terlemeye rağmen bacakları devamlı buz gibi
çocukluk mu ettik büyümekle..
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2017 Saat 02:10
Hic vermedi iseniz; 1 ampul Dvit3 ampulu ICIRIN.. 
Yukarı Dön
gülseha_ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gülseha_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağu 2017 Saat 23:38
şu ana kadar 2 kere verdim hocam ayrıca decatabs kullanıyorum geçen ay d vit sonucu 70 çıktı üst sınır 150 alt sınırda 30 muş galiba
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2017 Saat 19:39
Dogru!!  Ideal olani: 100-150 arasidir. 
Yukarı Dön
gülseha_ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gülseha_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağu 2017 Saat 16:26
çok sağolun hocam yanıtlarınız için ferritini 6.9 olarak çıkmış alt sınır 7 imiş muhtemelen kansızlığı tetikliyor o zaman terlemesini şimdiye kadar kan damlası kullanmamıştım 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağu 2017 Saat 20:11
6.9 ile 7 arasindaki farka; "Hata payi " denir, sakin Demir baslamayin... 
D vitamini baska sey, Demir baska sey!!!  Karistirmayin....
Yukarı Dön
gülseha_ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gülseha_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2017 Saat 03:08
anladım hocam çok sağolun 
Yukarı Dön
Keremefe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Keremefe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağu 2017 Saat 23:28
Hocam bende dvit 3 1 ampül içirmek istiyorum oğluma ama bunu nasıl içirebiliriz?bir şeyin içine karıştırsak etkisi yok olur mu?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.