Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yaz günü bitmeyen öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumYaz günü bitmeyen öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sedauney Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 22
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sedauney Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yaz günü bitmeyen öksürük
    Gönderim Zamanı: 06 Eyl 2017 Saat 01:45
Kadir Bey,
Sizi bu konuyla ilgili rahatsız ediyor muyum bilmiyorum ama soracak başka kimse de yok maalesef. Mayıs 2014 doğumlu oğlum bütün kışı hasta geçirdi. Hep burun tıkanıklığı ve bitmek bilmeyen öksürük... yaz geldi kurtuldu dedik ama nafile... Şu anda 35 derece havada her gün denize giriyor, keyfi yerinde ama kafasını ne zaman yastığa koysa öksürük krizleri başlıyor. Yaz boyunca iyi olduğu bir kaç hafta oldu ama şu anda öksürmekten kusmaya başladı yine. Kreş yok, açık hava, deniz... Neden bu sıkıntı devam ediyor anlamyorum.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eyl 2017 Saat 05:30
Bazi viruslerin vucuttan atilmalari uzun surer.. Bu tip viruslar, bagisiklik ustune faydali etkileri vardir. Bu
tip cocuklarda Astim ve benzeri hastaliklar cok daha az gorulur. 
Ikinci bir faydasi; vucutta bir virus varken, ikinci bir virus bulasamaz.. 
MISAL: Kizamikli bir cocuga, Sucicegi bulasmaz.. 
Bu "kiytirik" virus sayesinde, ciddi hastalik yapabilen viruslar vucuda giremezler. 

Yastigini yukseltin.
Basucuna; 2 damla ColdMix damlatin.
Odasi serin olsun. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.