Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SEZERYAN İLE DOĞUM
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuSEZERYAN İLE DOĞUM

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
_alev_ Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 616
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2008 Saat 16:02
Orjinalini yazan: şeniz şeniz Yazdı:

benimde 40 haftam dolmuştu hiç bir belirti sancı falan yoktu. doktor muayene etti.çatımın dar olduğunu söyledi.bebeğimde aşağıya inememiş zaten.beklemeye gerek yok sezeyana alalım seni dedi.epidural sezeryan yöntemiyle doğum yaptım.bebeğim doğunca bana gösterdiler ve yanağıma yüzünü değdirdiler.herkesten önce ben gördüm.uyanık olmak tabi ki daha avantajlı...tavsiye ediyorumSmileSmile
  ayy bendede var panikatak..çok korkuyorum şimd bile düşünüyorum..ya ameliyat masasında kalırsam diye..!!!! :-((
çok acıyor mu epidural sezeryanda canın???CryCryEmbarrassed
canım bebeğim..sabırsızlıkla bekliyorum seni ;)
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Tem 2008 Saat 22:58
alevvv neden o kadar korkuyon kızzzLOLcnm sen ne kadar korkarsan o kadar zor olur senin için ,epidural sezeryan bence daha iyi bende oldum ,inan hiç bişey hissetmiyosun çok güzel geççiyo o an ,çocuğunu görmek çok mutlu ediyo seni,tabi doğum sonrası çok ama çok zor ,ama kuzunu kucağına alınca bunları tınmıyosunki zatenWink
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
_alev_ Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 13:53
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

alevvv neden o kadar korkuyon kızzzLOLcnm sen ne kadar korkarsan o kadar zor olur senin için ,epidural sezeryan bence daha iyi bende oldum ,inan hiç bişey hissetmiyosun çok güzel geççiyo o an ,çocuğunu görmek çok mutlu ediyo seni,tabi doğum sonrası çok ama çok zor ,ama kuzunu kucağına alınca bunları tınmıyosunki zatenWink
LOLBig%20smile ya küçükken bi kere hamile kalmıştım..15 yaşındayken sonra aldırdım evlenince hamile kaldım asıl nedenim bu..EmbarrassedConfusedCry
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 14:13
sezeryan korkulacak bir doğum yöntem değil ben de sezeryanla yaptım doğumumu hiç ağrı çekmedim narkoz geçtikten sonra da
Yukarı Dön
ilal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3128
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 16:13
Orjinalini yazan: _alev_ _alev_ Yazdı:

LOLBig%20smile ya küçükken bi kere hamile kalmıştım..15 yaşındayken sonra aldırdım evlenince hamile kaldım asıl nedenim bu..EmbarrassedConfusedCry

15 yaşındamıShocked kaç yaşında evlendin ki sen
Empatinin olmadığı ilişkiler yüzeyseldir. Bu tür ilişkiler insana doyum vermez. En derin sohbetler geyik muhabbetinin ötesine geçemez.
Yukarı Dön
_alev_ Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 16:24
Orjinalini yazan: la_recatta la_recatta Yazdı:

Orjinalini yazan: _alev_ _alev_ Yazdı:

15 yaşındamıShocked kaç yaşında evlendin ki sen

Hayırrr,,şu an 31 yaşındayım,,küçükken bi kere yanlışlıkla hamile kalmıştım. . . 15 yaşında yanlışlıkla hamile kalmıştım çocuğumu aldırdım evlilik dışı olmaz dediler,,sonra işte 30 yaşında  evlendim,,çok zaman geçti tabi 15 yaşla-31 yaş....şimdi hamileyim ama EVLİyim :)Wink
Yukarı Dön
SevgiYumaklarım Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Puanlar: 8029
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 16:54
bende doğumda çok korkuyorum. hem normal doğumdan hemde sezeryandan.
normal doğumdan korkuyorum alt bölgeden kesiliyor o korkutuyor beni..
sezeryandan korkuyorum çünkü hani uyutuluyorsun ya bir daha uyanamayacakmışım gibi geliyor.
epidulal çok istiyorum ama çevremde epidural olan tanıdıklarım var sadece 1 kişi memnun kaldı. diğerleri ya 20 gün baş ağrısı çekmiş yada kollarında uyuşmalar olmuş.
bunları duydukça ürküyorum..

tabiki doktorum ne derse öyle olur ama yinede elimde değil...
Yukarı Dön
_alev_ Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2008 Saat 16:58
Orjinalini yazan: aşkitom aşkitom Yazdı:

bende doğumda çok korkuyorum. hem normal doğumdan hemde sezeryandan.
normal doğumdan korkuyorum alt bölgeden kesiliyor o korkutuyor beni..
sezeryandan korkuyorum çünkü hani uyutuluyorsun ya bir daha uyanamayacakmışım gibi geliyor.
epidulal çok istiyorum ama çevremde epidural olan tanıdıklarım var sadece 1 kişi memnun kaldı. diğerleri ya 20 gün baş ağrısı çekmiş yada kollarında uyuşmalar olmuş.
bunları duydukça ürküyorum..

tabiki doktorum ne derse öyle olur ama yinede elimde değil...

Aynen bee canım aynı korkular işte..kesilmesi korkutuyor..Birde bende de var işte;kalkamayacakmışım gibi geliyor..!! Cry
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 8>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.