ads

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Bu çabalarıma bir son olmalı artık
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bu çabalarıma bir son olmalı artık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 14
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı Hilal Yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bu çabalarıma bir son olmalı artık
    Gönderim Zamanı: 05 Eki 2017 Saat 13:16
Selam kızlar ! İzmire katılıyorum. 27 yaşındayım 3 yıl evliyim herşey yolunda,yanlız hamile kalamıyorum.İlk 5 ay aylık iğne ile korundum,1 ay sonra günümün geçmesi üzerine doktora gittim hamile olmak için bir şansım var dedi.Daha sonra aynı gün başka doktora gittim oda tahlil istedi tekrar,elimde tahlil vardı.Ertesi günü özel bir hastaneye gittim doktora,baktım ultrasonda bişey çıkmadı .Bir hafta içinde 5 defa eczanelerde satılan gebelik testi aldım ama yinede negatif çıktı.Bir aya yakın geçtı,5 gün sonra yüklü misafirim gelecek diye temizlik yaparken kanamam oldu ve hemen doktora gittim hamilesin dediler çok sevindim ama düşük yapıyorsun dediklerinde çok üzüldüm kanamam durmadı ve daha 2 haftalık olan bebeğim düştü.Yaklaşık 10 aydır hamile kalmak için herşey denedim ama bir türlü hamile kalamıyorum,üşütmüşümdür diye doktorden fitil bile aldım olmadı.Şimdi adet dönemim,tam 14 gün geçti yine doktora gittim yine bişey yok fatural verdi ve kullandım 3 gün sonra adet oldum .Adet dönemimin 3 günü doktora gidip hormon tahlilleri yaptıracağım tedavi göreceğim.Bunları ne için mi anlatıyorum? Artık bu durumdan çok sıkıldım eşim bebek istiyor,her ay dönemim geçiyor aynı hamilelik belirtilerim oluyor ama sonuç sıfır.Çok üzülüyorum,kafama takmiyorum artık ama neden olmuyor ve neden doktor bu kadar duyarsız ve özel hastaneye gidiyorum.Tavsiyleriniz var mı arkadaşlar?!!

Evlat kokusu cennet kokusudur =)
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2017 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.