Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÖksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Kas 2017 Saat 02:30
Damlalar ile, Dvitamini acigini KAPATAMAZSINIZ....  Bir defalik; 1 Ampul Dvit3 icirin. Gunlu;5 damla Dvitaminine devam edin.
Her oksurukte Turk doktorlarina giderseniz, basiniz tabiiki belaya girer. Uzak durun.
Yazilarimi okursaniz, zaten hic gerek olmaz!!!
35 sene boyunca, bir tek hastam bile oksuruk nedeni ile hastaneye yatirilmadi.. 
Yukarı Dön
hkubrac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 119
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hkubrac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2017 Saat 00:43
Kadir bey, bu tablo zatürre mi? Ptesi okula gidebilir mi çocuk?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kas 2017 Saat 01:38
Son 2 gun yazilan cevaplari okuyun.  
Yukarı Dön
ozlemkb61 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozlemkb61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Kas 2017 Saat 13:25
Merhaba ben bu foruma yeni üye oldum.Birkaç konu başlığı okudum ama acil soru sormam lazım cevaplarsanız çok sevinirim.4 buçuk yaşında kızım 2 gecedir balgamlı öksürükten uyuyamıyor.Bir de hızlı nefes alıp veriyor hafif de burun akıntısı var.Bugün doktora götürdüm sırtını dinledi ciğerlerinde sıkıntı var antibiyotik başlamamız gerek dedi.Augmetın yazdı.Akşamları da yatmadan önce 3 gün ventolin uygula dedi bir de Bricanly şurup yazdı.Antibiyotik kullanmalı mıyım?Bal limon veriyorum ıhlamur içiriyorum sabahları zeytinyağlı kuru incir yediriyorum.Ne yapmam lazım lütfen cvp yazın teşekkürler!
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Kas 2017 Saat 20:15
Soylenen hicbir seyi yapmayin, vermeyin..
Sadece  basucuna; 2 damla ColdMix damlatin, Serum fiz. ile 4 saatte bir, 10'ar damla ile  burun temizligi
yapin(uyanik oldugu saatlerde) ve Limonlu bal verin. 

Yukarı Dön
ozlemkb61 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozlemkb61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Kas 2017 Saat 22:10
Çok teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi yaptım inşAllah bu gece rahat uyuyacak.
Yukarı Dön
cidem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 89
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cidem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kas 2017 Saat 12:42
kadir bey yazmadan geçemedim, inanın sizi tanıdığımdan beri kendi doktorumuz kendimiz olduk, annlerimiz bile diyor biz sizi her dakika dr götürmezdikki herseyde doktora gidip bi ton ilaç tetik yaptırıyosunuz derdide dinlemezdik annelerimizi gerçekten anne olunca anladık, geçen hafta kendi başıma gelen şey bi bayılmayla dr gittim acile tomografi ilaçlı mr ekg vs girmediğim makine kalmadı sabah 9da gittim akşam 6 ettim bi dr gelipte sonuçlarıma bakmadı bekleyin dedi saat doldu drlar gitti başhekimliğine şikayet edin dedi acil dru, bende sonuçlarımı yırtıp yüzüne fırlatıp çıktım ordan, sinirden iyileştim yani. sayenizde doktorlara bakış açım değişti, keşke sizi bende çocukken tanısaymışım, ve keşke türkiyeye geri dönseniz, kampanya başlatsak işe yarar mı acaba
Yukarı Dön
hkubrac Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 119
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hkubrac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Kas 2017 Saat 16:07
Hocam mrb, doktorumuz bize cuma günü gelin hem grip aşısı hem de zatürre aşısı yapalım dedi. Ben de bebekken oğlumun aşı olduğunu söyledim, "ben yine de yapıyorum bu aşı farklı" dedi. Anladığım kadarıyla daha önce birçok kez bronşiolit olmuştuk onun için yapmak istiyor. Not: En son akciğer grafisinde görülen minimal sıvı için antibiyotik kullanmışıtk.
Siz ne dersiniz yaptıralım mı?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.