Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Gelişim & Davranış Değişiklikleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kızım kilo alamıyor ve cok kusuyor
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKızım kilo alamıyor ve cok kusuyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 21
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ara 2017 Saat 22:51
Iyi aksamlar hocam ilaci biraktim faydasi olmadi
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2017 Saat 04:14
Enzim eksikligi degil, yapisal olabilir. 
Yukarı Dön
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2017 Saat 05:30
Acaba bagirsak enfeksiyonubola bilirmi?
Yukarı Dön
bilfatmam Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 29
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bilfatmam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ara 2017 Saat 12:43
Merhaba, geçmiş olsun. Benim de bebeğimin kakası sümüklü, arada ishal. Anne sütüyle yeterli kilo almadı ama mama takviyesiyle alıyor benimkisi. Bir de maflor diye probiyotik damla verdiler bize ki bağırsaklarına iyi gelsin. Besin allerjisi olabilir diye düşünüyorlar mamayı keçi sütlü verdik biz. Ben de inek sütlü birşey yemiyorum. Aslında besin allerjisine çok da kafam yatmadı ama deniyoruz işte. Sizin son durumunuz nedir? Bir de kakanın rengine dikkat ettiniz mi? Ben mama yerine eski usül mama yapıp yedirmeyi düşünüyorum, Kadir Bey'e soracağım.
Yukarı Dön
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2017 Saat 01:25
Iyi aksamlar bizede hastanede alerji var 10 aylik olana kadar sir özel mama icecek baska hic biraey verilmeyecek dedi doktor bende tamam dedim ama evde süt verdim peynir vereim yogurt verdim hic bir yan etkisi olmasi yani alerji falan yok su an ek gidaya gectim kaka yapmakta birazbzorlaniyor anne sütü aldiginda kusuyor ama ek gidaya gectiginde kusmuyor bakalim insallah zamanla düzelir
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2017 Saat 02:41
Bunlarin HEPSI tuzak. Bu tuzaklara dusmeyin..
Her kusana, her yesil kaka yapana ayni sahtekarligi uyguluyorlar.
Sakin kanmayin.  
Yukarı Dön
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2017 Saat 22:50
Aslinda alerjisi olmadigini kendileride biliyordu ama bisey bulamadiklari icin alerji dediler bende tamam dedim hastaneden cikar cikmaz emzirmeye devam ettim yogurt veriyorum her gün ben peynir veriyorum hicde bisey olmadi sadece kafalarindan salladilar o mamanin kokusu tadi igrennccccc biseyy bebege yarardan fazla zarar olur
Yukarı Dön
Elyesa Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Elyesa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2017 Saat 23:59
Hocam haftaya türkiyeye gidiyoruz gitmiskende kizimi gösterelim diyoruz ama simdi ben size sorsam türkiyede bildiginiz iyi bir doktor varmi diye hayir doktorlardan uzak durun diyceksiniz cünkü türkiyedeki hic bir ddoktor begenmiyorsunuz🤣 peki kim bula bilecek kizimin rahatsizligini siz türkiyede olsaydiniz size getirirdik😌
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.