ads

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Destege ihtiyacim var..
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Destege ihtiyacim var..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 95
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı Hilal Yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Destege ihtiyacim var..
    Gönderim Zamanı: 22 Kas 2017 Saat 16:53
Merhaba kılzar. Ekimde 4 yasini doldurcak bir oglum var cok sukur ve ikinci cocuk icin dusunmeye basladik ozellikle oglum cok istiyor kardesinin olmasini ama ben cok kaygi duyuyorum yani hamilelikti dogumdu derken biraz korkuyorum acikcasi, son bir yildir kaygi bozuklugu yasiyorum ve Rabbim nasip ederse hamileyken bu hisleri yasamaktan cekiniyorum ve sonra uzuluyorum boyle dusununcede sanki tovbe Allaha guvenmiyorum gibi yani hem cok istiyorum hemde kendimi telkin edemiyorum bu dusuncelerimi nasil degistirebilirim cok gereksiz endiseler biliyorum ama destege ihtiyacim var..
Evlat kokusu cennet kokusudur =)
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Sara Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 20
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı Sara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ara 2017 Saat 16:43
Merhaba, arkadaşım!
Alah yardımcınız olsun, canım! Bütün dualarım sizinle!
Siz doktora gidip ona durumunuz hakkında sordunuz mu acaba? O ne diyor? 
Niçin böyle gibi merak ediyorsunuz?
Siz tüp bebek mi doğal yöntemle gebe kalmak istiyorsunuz, arkadaşım?
Hilal Yıldız Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 95
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı Hilal Yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Oca 2018 Saat 22:59
Merhaba Sara hanım.Teşekkür ederim desteğiniz için Allah razı olsun.Benim sağlığımla bir sıkıntı yok o yüzden doktora da gitmeye gerek duymadım..ben psikolojik olarak hamilelikten korkuyorum..ilk hamileğim biraz zor geçti sancım fazla sürüyordu ve doğurmak için hap içmek zorunda kaldım.O yüzden ilk gebeliğim zor geçtiği için 2cisinden korkuyorum şimdi..Ne de olsa 5 aydır korunmuyoruz doğal olarak hamile kalmayı düşünüyoruz.Sizin çocuklarınız var mı peki ?
Evlat kokusu cennet kokusudur =)
Sema Ergül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 12
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı Sema Ergül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2018 Saat 01:27
Selam..Hilal hanım bence korkacağınız bir şeyden yok Allah ol derse olursunuz zaten siz bol bol dua edin yeter.Kendinizi de ona bırakın.Çocuklar harika bir şey ve ne olursa olsun onlara hayat vermek bizim yani kadının işidir.Ben 39 yaşındayım ve hiç çocuğum olmadı bu zamana kadar 2 kere düşük yaptım 3 kere de tüp bebeği denedim ama bir sonuç çıkmadı çabalarımızdan..Kıymetını bilin ve hiç bir zaman korkmayın Allah sizinledir.Saygılar...
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2018 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.