ads

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Yumurtalarım sıfır !!!
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yumurtalarım sıfır !!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 95
Tesekkür: 1
%100
  Alıntı Hilal Yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yumurtalarım sıfır !!!
    Gönderim Zamanı: 10 Oca 2018 Saat 23:12
Arkadaşlar çok üzüldük doktor anne olamıyacağımı söyledi yumurtanız yok yapacağımız hiç birşey yok dediler kıbrısa git ordan başkasının yumurtasıyla Şansın olur dediler bende bunu düşünmediğimi söyledim ne olursunuz dua edin inşallah Rabbim yardımcımız olsun çok zor.....(((
Evlat kokusu cennet kokusudur =)
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Sema Ergül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı Sema Ergül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2018 Saat 01:22
Merhaba canım...konuna denk gelince bende hemen yazmaya karar verdim.Benim tanıdığım bir bayan arkadaşım yumurta donasyonu için yurt dışına çımıştı ama Kıbrıs'a değil,U...a'ya.K...'de bulunan....klinikten gerekli yardım almıştı.Maddi konusu rahat olduğu için vip paketi seçmiş yani 5 girişim.O zaman 9.900 tuttu yanlış hatırlamıyorsam bide bu anlaşmada en ilginç bir ayrıntıydı o da başarısız olduğu halinde 100de % 100 parası iade edilirdi diye.Ne de olsa 3cu girişimde hamile kaldı ve bütün işkenceler sona ermişti nihayet ! Şu an oğlu 2 yaşında ve onun evebeynleri çok mutlu ediyor =) Bi araştırın derdim bende belki bu sizin de kurtuluşun olur..Bilgiler lazım olursa yazın arkadaşımı sorup size dönüşümü sağlayacam müsait olunca.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...

Reklam yapmak, link vermek ve çift üyelik yasaktır...

Düzenleyen Gamze - 14 Oca 2018 Saat 20:56
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2018 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.