Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Testler & Tahliller & Teşhisler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Tahlil sonucu gelişim geriliği
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTahlil sonucu gelişim geriliği

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
esk deniz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esk deniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tahlil sonucu gelişim geriliği
    Gönderim Zamanı: 11 Oca 2018 Saat 11:55

Hocam merhaba 4 yaşında oğlum
98cm boyu 15 kg kilosu doktorumuz gelişim geriliği için test yaptırdı, sonuçlarını henüz değerlendirmedi...
Hepatit aşıları sanırım tutmamış:(

https://hizliresim.com/XP2am6

https://hizliresim.com/bBQnmV
Yukarı Dön
yaksu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 434
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yaksu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Oca 2018 Saat 17:52
Sadece fiziki gerilik mi var diger yani kaba ince motor veya konuşma durumu nasıl bir de nasil bir test ki o? Kadir beyin cevabini sabirsizlikla bekliyorum bende
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Oca 2018 Saat 19:06
Bu kan sayimina gore; viral bir hastalik olan, Enfeksiyoz Mononukleoz gecirmis (1 hafta ates yapar)..
Tedavisi yoktur, kendiliginden iyilesir.
D vitamin seviyesi cok dusuk.. 1 ay ara ile 2 ampul Dvit3 icirin.. Bundan sonra da; her sene 1 ampul Dvit3 icirin..  

Yukarı Dön
selcen Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 163
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selcen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2018 Saat 23:48
Hocam Benim kıZım da 3,5 yasında. Her sene bir ampul dvit3 içiyoruz ailecek. Yazın da bol bol denize gideriz. Dvit baktırdım kızıma 16 çıktı değeri. Bu ay içirdim dvit3. Gelecek ay da içireyim mi?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2018 Saat 02:42
Icirin..   
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.