Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bu tip sualleri OZEL'den sormayin!
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumBu tip sualleri OZEL'den sormayin!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bu tip sualleri OZEL'den sormayin!
    Gönderim Zamanı: 20 Oca 2018 Saat 19:37
Konu: Allerjik geniz eti büyümesi
Gönderen: Bugün Saat 14:57
Gönderen: Zeynep dila
Grup: Sessiz Üye Sessiz Üye
Allerjik geniz eti büyümesi
Iyigunler hocam.benim 2011 doğumlu oğlumun 2015 yılı şubat ayinda geniz etinin aşırı büyümesi nedeniyle oglumuzu bi kbb profesörüne götürdük.kendisi oğlumuzun bu durumunun alerjik oldugunu soyledi ve singulair 4 mg ,nasonex sprey ve aueris surup verdi bu ilaclari 1 ay kullanmamizi söyledi.ayrica 7 yaşına kadar bu durumun her yıl şubat ayında tekrarlayabilecegini o yüzden şubat ayından 2 ay kadar önce ve şubatta dahil toplamda 3 ay kullanmamizi söyledi aueris şurubu 1 ay kullanmamız gerektiğini söyledi.gecen yıl yaptım şükür oğlumun geniz eti buyumedi.bu yıl yine başladık aralık ayında ama internette sizin yazılarınıza denk geldim ve yazılarınızı okudukça kafam kariştı hocam.bu şekilde tedaviye devam edeyim mi yoksa gerek yok mu hocam.simdiden Allah razı olsun hocam saygılar...

1- Geniz eti; hicbir zaman Allerji sonucu BUYUMEZ... Maksat; o kahrolasi Astim ilaclarini yazabilmek!!
Hele; Singulair, Nasonex ve Aerius vermesi, tamamen sizi abone etmek istemesi sonucudur!!!
2- SAKIN bu sahtekarin verdigi ilaclari kullanmayin... 
3- Geniz eti ve bademcikleri buyuten, bakteri ve viruslardir.. Zamanla cocukta Antikorlar gelisince, 
Lenfatik sistema daha az is duser ve bu sebeple KUCULURLER!!!  Jicbir ilac, geniz eti ve bademcikleri kucultmez!!!
4- Cocugunuz zaten; 7 yasina gelmis. Bu yasta, ZATEN geniz eti ve bademcikler kuculurler!!

Goruyorsunuz; sokaktaki assagilik sahtekar doktorlari bu namussuz Prof. lar yetistiriyorlar.. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.