Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Kulak & Burun & Boğaz & Göz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Alerjik rinit.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAlerjik rinit.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Eceyuksel Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 163
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Alerjik rinit.
    Gönderim Zamanı: 30 Oca 2018 Saat 21:43
İyi akşamlar Dr bey. Kızımla ilgili bir konuda sizden yardım istiyorum.alerjik rinit tanısı konuldu. Kan tahlili verdik. Sonuçlar henüz çıkmadı ama tam kanında hemoglobin 11.7 çıktı. Bir ay öncesinde 13.4 du. Bu kadar düşmesi inek sütüne bağlı olabilir mi. Her akşam 200 ml içiyordu. Şu anki hemoglobin değeri normal mi. Ferromixin şase verildi. Kullanmam doğru mu. Sonuclarin hepsi çıkınca değerleri sizinle paylaşacağım mutlaka. Alerjisini tedavi amaçlı zyrtec şurup,onceair granül ve risonel burun spreyi verdi. Koldan test yapılacak 3 hafta sonra da. Biraz karışık ve uzun oldu. Kusura bakmayın. 

Düzenleyen Eceyuksel - 30 Oca 2018 Saat 22:11
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2018 Saat 01:20
Daha hala Turk doktorlarinin bu sahtekarliklarini ogrenemedinizmi???
Turk doktorlari; ASLA Grip teshis etmezler... Eskiden Astim diyorlardi, dilleri bir yerlerine kacinca, simdi;
"allerjik rinit" diyorlar..
Ne sonucu??? Ne testi??? Hepsi dalavera.... O testlerden saglam cikan YOK KI!!! 
Sizin cok, ama COOOK okumaniz lazim.. Bu kadar bayat sahtekarliklari nasil yersiniz??? 

Diger sualleriniz icin, yasini bilmem gerekir.. Sualiniz hem karisik hem eksik... 
SAKIN, o ilaclarin hicbirini kullanmayin.. 

Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2018 Saat 10:10
Kızım 30 aylık. Sürekli hasta olunca KBB ye götürdüm. Alerji ilaçlarını verdi. Çocuk alerjiye gönderdi. Kan tahlili yapıldı ama koldan test 3hafta sonra denildi. 

Sütle ilgili ise 2 aydır köy sütü kullanmaya başladık. Paket süt kullanıyorduk öncesinde. Hatta bağışıklığı için propolis almaya başladım yazdan beri şaşırdık artık. 
Ferromixini kullanmama gerek var mı hemoglobin ve demir için bir ay önce hgb 13.4 bu hafta 11.7 çıktı. 
Diğer ilaçları zaten bırakın demissiniz. 
Ne yapmam lazım Dr bey. Sürekli hasta oluyor. Yeni üye oldum yavaş yavaş bakmaya çalışıyorum konulara. Kan sonuçlarını ekliyorum

https://photos.app.goo.gl/pbLgDspaitjGIXrl1

https://photos.app.goo.gl/Y0hdBcH9YJBwFsL12

Hocam kızımın fotosunu da ekliyorum göz altlarınin koyuluğu alerjiden kaynaklanır dedi buradaki Dr.

https://photos.app.goo.gl/Fa5wJqy0JaoV6ZvB2

Düzenleyen Eceyuksel - 31 Oca 2018 Saat 16:32
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2018 Saat 19:01
Sizi  cok iyi "makaraya" sarmislar!!!
Sakin Demir ilaci kullanmayin...
Surekli hasta olmasini istemiyorsaniz: Kalabaliga sokmayin, yalap-salap opmeyin!!!
Kan sayimi sadece ; Viral bir hastalik (Grip) gecirdigini gosteriyor..
Siz hic; Turk doktorlarinin, kizinizda Grip teshis ettiklerini gordunuzmu??? Turk doktorlarina gore butun
oksuruklu, burun akintili hastaliklar Allerji dir.. Baska bir HALT bilmezlerki!!
Hasta ailesini en kolay kaziklama yontemi, onlari; allerji olduguna ikna edebilmektir.
10 seneden beri bu Turkiye'nin, assagilik, namussuz sahtekarlarinin nasil calistiklarini anlatiyorum..
Gecen seneye kadar, bu durumdaki her cocuga; ASTIM diyorlardi bu assagilik namussuzlari nasil da
unutursunuz?? Ne oldu ise, gecen seneden beride, astim yerine, Allerji modasini cikarip, gene ayni
astim ilaclarini veriyorlar.
Turk halki bu assagilik namussuzlara, prim verdigi surece, bunlar sizin kaninizi emmeye devam edeceklerdir.
Diyelim, allerji!! Tedavi etmeseniz bile kendiliginden gecer. Ama maksat baska..Bu ilaclari kullandiginizda,
hicbir (kendiliginden)  iyilesme sansiniz kalmiyor.

Viral dahi olsa, her enfeksiyonda, vucut Kan seviyesini dusurur.. BUTUN hastalar, o yuzden SOLUK gorunurler..
Hastalik iyilesince, renkleri geri gelir. (mikroplar icin, demir , buyume hormonu gibi etki eder)
Okumaya devam edin..
Turk doktorlarinin sahtekarliklari, uzayin sonsuzlugundan daha derindir.. 
1960'li yillarda da; Nisantasi-Beyoglu semtlerinde, Safra kesesi yerinde olan kimse kalmamisti.. 
Pust bir Prof. onune gelen her hastanin Safra kesesini aliyordu. Onu goren comezleride ayni sekilde
davraniyorlardi.. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 31 Oca 2018 Saat 19:05
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Eceyuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2018 Saat 22:48
Tamam Dr bey teşekkür ederim. 
D vit kullanmalı mıyım peki ?
İliadin damlayi hangi durumlarda kullanmalıyım ? 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şub 2018 Saat 05:19
HER COCUK;  1 yasindan sonra, HER SENE; 1 defa 1 AmpulDvit3 icmelidir.
Eger yazin hic gunes gorme sansi olmuyorsa, 6 ayda bir icirin..
Lutfen eski sualleri okumadan sual sormayin.. Bu soru da artik BAYDI!!!  
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.