Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğlence / Hobi / Sanat > Moda, Güzellik ve Diyet
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Geçmeyen yara izleri
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Geçmeyen yara izleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 87
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı esaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Geçmeyen yara izleri
    Gönderim Zamanı: 12 Mar 2018 Saat 19:35
Merhaba.. ben 33 yaşındayım.. yüzümde lekeler vardı. Ultrasel karbon  peeling ve dermapen işlemleri yaptırdım.. gözle görülür düzelme olmuştu.. ama bir kaza sonucu yüzüm 3 4 yerinden yaralandı. Bepanten plus kullandım yaralar geçti ama izleri koca koca siyah siyah yüzümde kaldı.. hergün birşeyler yapıyorum.. aloe vera sürüyorum lr cihazıyla yüz temizliği yapıyorum. Zeytinyağı limon herşeyi denedim 1 ay oldu ama geçmiyor. Psikolojim alt üst oldu lütfen bana yardım edin ne yapcam ben
12345678987654321
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
nazankartan34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Tesekkür: 0
%0
  Alıntı nazankartan34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2018 Saat 15:02
merhaba ben nazan. benimde yüzümde lekeler oluşmuştu hamileyken ve bir eczacı arkadaşım coresatin mor olanı önerdi .düzenli kullandım ve inanın lekeleri geçirdi
nazankartan34
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2018 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.