Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Koruyucu toz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Koruyucu toz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 May 2018 Saat 18:44
Astim, bu kadar kucuk yasta baslamaz... Ilk basta uygulanan tedaviler sizi bu hale getirdi..   
Yukarı Dön
Gamze kacal Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 276
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2018 Saat 04:33
Denemek için bir ay vermeyin demiştiniz onceair 4 mg toz bir ay oldu kestik ilacı sikayetimiz yok hasta olmadı 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2018 Saat 06:13
Gecmis olsun... Bundan sonra yemiyeceginiz kaziklar yaniniza kar kaldi!!!
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2018 Saat 23:15
Valla hocam ben çok direndim biryil boyunca o tozu vermemek için en son çarem başlamak oldu sizce tesedufmuydu yani ilaçtan sonra 5 ay boyunca tıkanma olmaması Şubat'ta başladık haziran 15 te bıraktik o süre içinde bir kez nezle oldu ondada tikanmadan atlattık ve bir aydır kullanmıyoruz suan 25 aylık belki önümüzdeki eylül ayında ilaca tekrar baslicaz yaz dönemini nasıl geçireceği ne bağlıymış oksijen seviyesi düşecek kadar kötü olmadı hiç ama her grip olduğunda nefesi tıkandı dk 60 olurdu çok hızlı nefes alıp verirdi toplam 6 aydır bu sorunu yasamadik bu atlattı anlamına gelirmi sizce bize denen hisiltili bebek 3 yaştan sonra atlatır 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2018 Saat 23:23
1 seneye tamamlansin… 
Astim olsa; hayat boyu surer.. 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze kacal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Tem 2018 Saat 23:26
Benim korkum da astım olmasi zaten bir seneye tamamlansin derken bu kışta devam edelim yani dimi
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Tem 2018 Saat 07:25
HAYIR... Vermemeyi 1 seneye tamamlayin!!!

Astim; ASLA tedavi edilemez veya ONLENEMEZ.... Ilaclar sadece nobet aralarini acarlar.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.