Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Diğer Sorular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendim için mastit antibiyotik
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumKendim için mastit antibiyotik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sblkhrmn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 15
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sblkhrmn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kendim için mastit antibiyotik
    Gönderim Zamanı: 21 Nis 2018 Saat 09:32
Merhaba hocam gogsumde sertlik tikaniklik oldu emzirdim sık sık sagdim baya ugras sonunda açıldı yalniz gogus ucunda beyaz birsey vardi ve hafif sızı genel cerraha göründüm inmis olmasina ragmen atesde yok bana 1000lik aqumentin dolorex agri kesici verdi ben bunlari iceyimmi kafam karıştı simdi sislik yok ama hala hafif sanci seklinde agri giriyor gogsume ve koltuk altima dogru iltihap varmidir kullanmam gereklimi bu ilaclari bebege zarari olurmu bana kullanmazsam tekrarlar dedi 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nis 2018 Saat 19:02
Iltihabi bir durum olsa; ATES + Deride kizariklik +  Deride ellemek ile AGRI + Sislik olur.
Bunlar yoksa, sakin antibiyotik kullanmayin.
Sadece , her emzirmeden sonra, nemli bir bez ile silip, Anestol pomat surun.  
SAKIN emzirmeden once, meme basini SILMEYIN... Kremli kremli verin. 
O gordugunuz "beyaz bir sey", alttan yeni gelen derinin attigi eski deri.. 
Yukarı Dön
emerlike Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 90
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı emerlike Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nis 2018 Saat 13:12
Sibel hanim iki kere mastit gecirmis ve antibiyotik kullanmis biriyim bebeklerime birsey olmadi..gogus ucunuz yaraysa aventin gogus kalkanini kullanmanizi kesinlikle tavsiye ederim benim her seferinde yara olurdu simdi hic yara olmadi..birde lansinohun mikro tanecikli sicak soguk gogus kompresi var mikrodalgada isitip emzirme esnasinda gogsunuze kapatiyosunuz icerideki sutleri cozduruyor onlari almanizi oneririm gecmis olsun...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.