Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Geniz Eti hk.
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Geniz Eti hk.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
asdf21 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdf21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Geniz Eti hk.
    Gönderim Zamanı: 03 May 2018 Saat 11:34
Merhaba Değerli Arkadaşlarım,

Oğlum 2 Yaş 10 Aylık Geçen Ay DR'ya götürdüm Geniz eti Büyümesi var N-CORD diye bir burun spreyi verdi 1 ay süreyle kullanın tekrardan film çekeriz. Geniz Etinde Değişiklik Yok İse Ameliyat etmemiz gerekebilir. Geceleri Hiç Uyuyamıyor, Gelişemiyor. Ne Yapacagimizi sasirdik ameliyat ettirmek istemiyorum zaten bünyesi çok ama çok zayıf sürekli hasta iştahsız 

Konu ile ilgili değerli desteklerinizi bekler, 
İyi Çalışmalar Dilerim.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 May 2018 Saat 18:25
Bu sahtekarlik ameliyatinin yas sinirini; 3 yas oncesine kadar cektiler ha!!!
Bu KBB doktorlari, hastayi baska doktor kapmasin diye, gordukleri her hastaya bu yalanlari soyluyorlar...
Eskiden, 5-7 yaslar arasinda yapilan ameliyat, son senelerde, rekabet sonucu, giderek, 4 yas altina bile
inmistir. Bu yasta yapilan geniz eti ameliyatlari, son derecede tehlikelidir. 
SAKIN, bu sahtekara inanip da ameliyat filan (kac yasinda olursa olsun) YAPTIRMAYIN..
Geniz eti; bir Lenf bezi olup, gecirilen her bogaz enfeksiyonunda, buyur.. 2-3 sene sonra, (her ateslendiginde
antibiyotik kullanmayanlarda) vucut, kendi bagisiklik maddelerini (antikorlari) yapar ve hastaliklarla,
antikorlar mucadele etmeye baslayinca, Lenf bezlerine fazla is dusmez ve KUCULURLER.. 
Her ateslendiginde; Antibiyotik kullanan hastalarda, antikorlar olusamaz ve bu "Lenfatik bagisiklik"
(Hucresel bagisiklik) cok uzun sure devam eder. Bu sebeple, sik antibiyotik kullananlar, devamli HASTA
olurlar.

Zaten bu PUSTLARIN, acele etmelerinin sebebi de budur!!  Geniz eti kendiliginden kuculmeden, ameliyat
etmek isterler.. Siz hic; 6 yasindan buyuk bir cocukta; geniz eti ameliyati duydunuzmu??
Verdikleri ilaclar genellikle "Kortizonlu spreyler" olup, gecici bir SAHTE IYILIK  HALI yaratirlar ama, kortizon
etkisi ile bagisiklik baskilandigi icin, Lenf bezleri (Geniz eti) iri kalmaya devam eder. 
Ondan sonra da; "-Bakin gordunuz, biz elimizden geleni yaptik, ama ilaclarla olmuyor, buyurun ameliyata."
diyecekler. 
SAKIN Bir daha bu KBB doktoruna gitmeyin, benim yazilarimi okuyun, ameliyat olanlarin baslarina neler
gelmis iyi ogrenin...

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 03 May 2018 Saat 18:29
Yukarı Dön
asdf21 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdf21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2018 Saat 09:57
Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ama çocuğumuz uyuyamıyor, nefes alamiyor. Sürekli boğaz enfeksiyonu geçirip duruyor.Bademcikleri sisiyor. Bu konu hakkında onu rahatlatabilecek bir uygulama veya bir sprey varmıdır. KBB'ye hiç götürmedim Çocuk DR'ye sürekli götürüyrum. N-CORD Sprey verildi. Ama bi Faydasini göremedik. Sizden desteğinizi ve yardımınızı esirgememenizi rica ediyorum.
İyi Çalışmalar...
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 May 2018 Saat 19:51
Sadece; Iliadin DAMLA kullanin..
Bu konuyu okuyup, ogrenin..
Kortizonlu Sprey kullanmis oldugundan, bu iyilesme  sureci, uzun surecek..   

Asagidaki ornekler, COK!!

" Sizinle yazıştıktan sonra olaylara çok farklı bakıyorum. 3 senedir çocuğumuzun burun ve kulak sarmalında uğraşıyoruz. Ameliyat olmamıza rağmen hiçbirşey düzelmedi. Bir sürü sprey, damla, antibiyortik kullandık. Sanki bunların bağımlısı olduk. Sağlık konusunda doktorlara “hayır” demek gerçekten zor. Çünkü risk alıyoruz. Hemde çocuğun sağlığı üzerine. Eminim ki burda bir sürü insan bunu yaşıyordur. Doktor ilaç veriyor. Hayır kullanmayacağız. Adam bunun için onca sene okudu. Ben mi daha iyisini bileceğim. Hakkatten büyük bir çıkmaz bu durum."

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 04 May 2018 Saat 19:54
Yukarı Dön
asdf21 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdf21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2018 Saat 18:09
Merhaba hocam N-CORD Spreyi bitmek üzere çocuk doktoru sprey bitince getirin film çekecez bi küçülme vs olmazsa ameliyat ederiz sizde onaylarsanız diye bu konu hakkında ne yapmamiz gerekiyor. Sizden Acil yardim bekliyorum hocam. Iliadin DAMLA Geniz'e iyi gelir mi iyi nefes alirmi uyurken çok sıkıntı yaşıyor nefes alamiyor neredeyse. Ameliyat önermiyorsunuz peki bu damla genizin küçülmesine yardımcı olurmu veya buna benzer farklı damlalar var ise zaten çocuğumun bünyesi çok zayıf iştahsız ameliyat ettirmek istemiyoruz. Sizden çok ama çok destek istiyorum hocam. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2018 Saat 22:00
  "  Merhaba hocam N-CORD Spreyi bitmek üzere çocuk doktoru sprey bitince getirin film çekecez bi küçülme vs olmazsa ameliyat ederiz sizde onaylarsanız diye bu konu hakkında ne yapmamiz gerekiyor."

Tabiiki kuculme olmayacak.... Bu ise yaramaz ilaclari kasten verip, sizi biktirip, ameliyata razi etmeye calisiyorlar..
Siz hic bir TANE; KBB doktorunda, ilacla iyi olmus hasta gordunuzmu??? 
Dusmussunuz bir  sarlatanin eline, sizi parmaginda oynatiyor.. 
10 seneyi geckin zamandan beri anlatiyorum.. Geniz eti; bir Lenf bezidir.. Vazifesi vardir.
Lutfen okuyun... Yoksa, siz bilirsiniz..
Benim 80 Milyon'a tek tek bu konuyu anlatacak gucum yok.. 

Yukarı Dön
asdf21 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdf21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 May 2018 Saat 18:07
Merhaba hocam,

Bugün eczaneye gittim iliadin pediatrik sprey var bide damla. Hangisini alalim Hiç değilse geceleri iyi uyusun aMeliyat ettirmek istemiyorum.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 May 2018 Saat 20:12
Iste SIRF boyle sualler sorulmasin diye OKUYUN diyorum!!!

OKUYUN!!!!!! 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.