Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Geçmeyen Öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Geçmeyen Öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 110
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2018 Saat 12:39
Teşekkür ediyorum Kadir Bey malesef doktorlar gözümüzü korkutuyorlar mesela çocuk olunca ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Sabah yine öksürük krizi tuttu balgam çok var. Burnu da akmaya başladı. Az önce okuldan aradılar boynu ağrıdığı için ağlamış ateşi de yükseliyor. Tek endişem şu Kadir Bey ilaç kullanmazsam ve daha kötü olursa ciğerleri iltihap kaplarsa. Doktorlar ciğer sıkıntılı kurutmamız Gerek diyorlar. Ateşi çok yükselirse antibiyotik başlamalı mıyım?lütfen kızmayın bize dürüst olan bir siz varsınız
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2018 Saat 18:27
Ateş çok yükselmedi fakat öksürük devam. Hapşırıyor ara sıra burnu da akıyor. Gözlerinden çapak akıyor. Sabah uyandığında gözleri çapaktan kapanmıştı.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2018 Saat 18:45
Grip geciriyor... 
NIYE yazilarimi okumuyorsunuz?? Kac defa anlattim; ATES +Agizda pis KOKU +Dilin tamaminda PAS
 tabakasi olursa, antibiyotik gerekir.
Capak icin, gunde:4x1 birer damla Tobrased goz damlasi 5 gun kullanin..Burun temizligine (SF ile) dikkat
 edin.
Cok okumaniz gerek.. 
Turk cocuk doktorlarini cok ciddiye almayin.. Okumazsaniz, daima kazik yersiniz. 

Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Haz 2018 Saat 23:09
Teşekkür ederim Kadir Bey. Eski mailleri takip ediyorum fakat işin uzmanı olmayınca etraftaki insanlar baskı yapınca soluğu doktorlarda alıyoruz. Sonrasında kafa karışıklığı. Dediklerinizi birebir uyguluyorum ilaçsız. Sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var.
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haz 2018 Saat 08:40
Merhaba Kadir Bey kızımın öksürüğü devam ediyor. Sabah i kriz tutuyor. İki sabah balgam çıkarttı yoğundu   Öksürük uzun sürüyor. Malesef eşim gerginlik çıkarımı doktora götür film çekilmesi lazım diye. İlaç kullanmadan ol sıvı bal limon devam ediyorum. Eşime de yalan söyledim doktor bişeyi yok dedi dedim. Gece ateş çıkış sabah indi. Vicdanım rahat değil doktor bey iyileşmiyorda ilaç almalı mıyım ciğerleri dolu balgam. Lütfen kızmayın bi yandan kızı. Öksürüyor bi yandan eş dırdırı kafayı yemek üzereyim
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Haz 2018 Saat 18:58
1- ATES yoksa; oksuruk onemli bir hastaliga ait degildir..
2- Solunum HIZLI degilse; Akcigerlere inme durumu yoktur.. 
Okusaniz, bunlari bilirdiniz.. 
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2018 Saat 10:16
İyi günler Kadir Bey öksürük hala devam hiç düzelme yok. Sabah öksürük krizi tutuyor. Köpürür gibi
Balon gibi balgam çıkarıyor. Balgamdan çok sıvı saydam ama yapışkan akıntı çıkarıyor sabahları. Bol sıvı devam ediyorum. Makalelerinizi ve msj ları takip ediyorum. Fakat geçmiyor bu öksürük ciğerleri dolu öksürüyor. Dili
Beyaz ateş yok. Solunum dk da 35-36. Yorgun bi hali var. Etrafındakiler tedirgin ediyor beni.sağ bacağının Ağrıdığını söylüyor

Düzenleyen TUUUB - 20 Haz 2018 Saat 10:42
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2018 Saat 18:59
Bazi virus enfeksiyonlarinda, oksuruk uzun surer.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.