Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Geçmeyen Öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Geçmeyen Öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 110
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Geçmeyen Öksürük
    Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 08:07
İyi günler Kadir Bey kızım 5 yaşında ,15,5kilo. Anaokuluna gidiyor. Yaklaşık bir ay önce belki daha uzun sinüzit olmuştu sanırım yoğun burun akıntısı vardı sarı yeşil renk. Gündüz iyi gece akıntıdan öksürük krizi oldu. Bal limon bol sıvı devam ettik. Tam geçiyor öksürük azalıyor derken yine öksürük arttı. Ya sabah kalkınca öksürük krizi oluyor ya da gece yarısı kriz başlıyor. Şimdi yine burun tıkalı. Sabah öksürükle kalkıyor. Bugün ensem ağrıyor dedi. Öksürük balgamlı. Tabloya göre grip görünüyor. Boynu ağrıdığı ve uzun süren öksürük olduğu için sormak istedim. Doktora gitmeli miyim?dil üstü beyaz ateş yok
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 11:16
Karnım ağrıyor dedi ağlayınca doktora götürdüm yolda su gibi kustu bişey yememişti. Dr boynuna karnına burun ve ağzına baktı. Ailede alerjik durum    Var mı dedi. Sabah hapşırık burun kaşıntısı var mı diye sordu. Hiçbiri yok dedim. İlladin sprey 5 gün 2*1 ve zyrtec şurup verdi akşamları1*1. Kontrolsüz gel dedi. Duruma göre alerji testi yaparız dedi. İki kez kustu şeffaf burun akıntısı var. İştah yok. Ne yapmalıyım doktor bey?boyun ağrısı için rahat hareket ediyor ters bi hareket yapmış olabilir dedi

Düzenleyen TUUUB - 02 Haz 2018 Saat 11:17
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 18:54
Goruyorsunuz degilmi?? SAHTEKAR Turk doktorlari nasil israrla her  sikayeti "Allerji"ye baglamaya calisiyorlar?? 
Olmadigi halde, israrla Zyrtec vermesi, akintiyi koyulastirip, hiriltilarin olusmasini saglamak icindir..
Boyle namussuz doktorlarla nereye varirsiniz??  
Butun dava; "Sahtekarligin 3 Safhasini" uygulayip, sizi soyup-sovana cevirmek.. 
Niyet belli.. Birde 
Test" yapacakmis!!!!  Yerseniz, bunlar boyle assagilik yaratiklar.. 

Boyun agrisi; terleyip, sogukta kalmakla olmus.. Sicak havlu sarip, nazikce masaj yapin..
Devam ederse, Novalgin surup; gunde:3x1 olcek verin. 
Sadece Grip geciriyor. 
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 19:42
İlaçları almadım. Ateşi çıktı hocam 39derece. Alnım ağrıyor masaj yap dedi. Sanki sinüzit ağrısı. Dili beyaz. Ateş düşürücü vereyim mi bekleyeyim mi Kadir bey
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 21:55
SADECE: Serum fiz , Limonlu bal ve ColdMix kullanin.. (simdilik)… 
Atesini dusurmeyin.. Ates, bagisikligin calismasini saglar.. Ates olmadan, bagisiklik calismaz.. 
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2018 Saat 22:32
Çok teşekkür ediyorum. İlaç kullanmadım ateşi biraz düştü. Daha rahat uyuyor.
Yukarı Dön
TUUUB Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı TUUUB Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2018 Saat 15:55
İyi günler Kadir Bey öksürük devam ediyor. Sabah öksürük krizi dün biraz balgam çıkardı. Gece yarısı da.öksürük krizi tutabiliyor. Bu defa devlete götürdüm. Göğüs filmi çekildi. Doktor biraz fazla akıntı dolu dedi. Klamer 250mg 100mlsüspansiuon 2*1.00
Ventolin 2mg 150ml şurup 3*1.000
Ateş olursa calpol 120mg 150ml
verdi. Bir hafta sonra gel bademcikleri büyük genizeti var gibi yönlendiririz alerji testi yapılır dedi.balgam var dolu ilaç kullanmalı mıyım?öksürük 2 aydın sürüyor. Alerji testi yaptırmalı mıyız?2.5 yaşında genizeti alınacak demişlerdi. Sizin sayenizde beş yaşına kadar geldik.cevabınızı bekliyorum
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haz 2018 Saat 18:23
O kadar anlatiyorum… Oksuruk nedeni ile su Turk cocuk doktorlarina GITMEYIN!! 
Her oksurdugunde, Akciger filmi cekilecekse, sizinle isimiz var demektir.. 
Maden antibiyotik veriyor, NIYE Astim ilaci veriyor?? Sahtekar oldugu buradan belli!!
Turk doktorlarinin "allerji" sahtekarliklarina aldanmayin.. Onlar her oksurene, Astim veya simdilerde
 oldugu gibi allerji derler ama gene Astim ilaci verirler..
Bu kadar anlattiktan sonra;     SIZ BILIRSINIZ!!!!!   

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.