Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Şişme havuz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Şişme havuz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nasibel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 48
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nasibel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Şişme havuz
    Gönderim Zamanı: 26 Haz 2018 Saat 17:04
Merhaba Kadir Bey
Şişme havuzdaki suyu dezenfekte etmem için ne önerirsiniz. 9 yaşında kızım ve 5 yaşında oğlum var. Suyunu ne sıklıkla yenilemeliyim.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haz 2018 Saat 18:34
Cocuklarinizda, HASTALIK MI VAR????? Ne desenfeksiyonu!!!
Suyu hergun tazeleyin. 
Yukarı Dön
nasibel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nasibel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2018 Saat 04:54
Eski mesajlarınızda şişme havuza giren çocuklarda deri rahatsızlıkları oluştuğunu okumuştum. Havuz 800lt su alıyor hergün değiştirirsem suyun ısınmasını sağlayamam diye sormuştum.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2018 Saat 18:49
Yabanci kimseler, o havuza girmedigi surece, bir hastalik olmaz.. 
Siz TAM BILGI vermeyince, isler boyle uzuyor.. 
Benim "O yazimi" bulabilirmisiniz?? 
Yukarı Dön
nasibel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nasibel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haz 2018 Saat 11:45
 Konu: vajinada kızarıklık
    Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2014 Saat 19:17
 hocam kızım 3 yaşında .şişme havuzun içinde tam 3 saat kaldı .çeşme suyuyla doldurmuştum.havuzdan çıktıktan sonra çişini yaprken ağlamaya başladı .baktım sadece vajina ağzı kıpkırmızı olmuş.daha öncesinde pişik yoktu.fazla suda kaldığı içinmi oldu.ultaralan pomat var ewde ondan süreyimmi .ne önerirsiniz.teşekkür ederim şimdiden
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör 

Uzman 
Uzman 

Aktif Durum: Aktif Değil 
Gönderilenler: 58856
Tesekkür: 58831
 %100
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri 
  Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağu 2014 Saat 22:34
Once biraz "sabunlu-sicak su" icinde 10 dak. kadar oturtun, sonra kurulayip, Ultralan pomat surun.

bu mesajı okumuştum. havuz sonrası vajinada kızarıklık olunca bende mikrobik midir suyu temizlemek gerekir diye sormuştum. çocuklarımdan başkası suya girmeyecek. teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haz 2018 Saat 19:14
Cesme suyu kullaniyorsaniz, suda fazla kalma sonucu, KLOR yapmis olabilir. 
Sabunlu sicak su icine oturtun.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.