Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kendim icin
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kendim icin

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112771
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kendim icin
    Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2018 Saat 19:34
Bu sekil (nokta halinde) agrilar, adele agrilaridir.. Agri kesici alin ve sicak kompres yapin.
Kalp agrisi (bu yasta kadinlarda hic olmaz  da)  olursa; butun gogusu kaplayan ve boyuna veya sol kola
 yayilan agri olur. 
Aman ha, sakin ha!!  Oturun, oturdugunuz yerde. 

Yukarı Dön
Aslı Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
İpek böcüğünün güzel annesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Aslı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağu 2018 Saat 12:54
Kadir bey merhaba. 33 yaşındayım iki çocuğum. Var .dünden beri sağ göğsümün altına ağrı girip.çıkıyor bazen nefes alıp verirken saplanıyor ağrı ..hareket ederken var.dururken ve uyurken bişey yok.doktora gorunmelimiyim.hangi tetkikleri yaptirmaliyim .yol gosterirmisiniz.ne olabilir acaba 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.