Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Yazin bile geçmeyen sinüzit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yazin bile geçmeyen sinüzit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eyl 2018 Saat 18:28
Regurjitasyon olabilir, biraz daha DIK yatirin. 
Yukarı Dön
yoldas7 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yoldas7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eyl 2018 Saat 23:45
Hocam cildiracağim artik. Kizimin yemek yedikten sonra burnundan yediği yemeklerin parçalari sümükle birlikte çikiyor. Bugün tavuk parcalari cikti. Yaşadiğimiz yerde ki doktorlara anlatamiyorum. Internetten bilgi bulamiyorum. Kizima soruyorum kizim yutkunmada zorluk var mi diye yok diyor. Burnuna yemek giderken hissediyormusun diyorum hayir diyor. Mideden yukari birseylerin geldigini hissediyormusun boğazin yaniyor mu diyorum. Hayir diyor. Doktora gitsek tekrar birsey yapabileceklerini ya da şundan dolayi diyebileceklerini sanmiyorum. Hemen antibiyotik yazacaklar. Kizimin bademcikleri şiş ama bir rahatsizlik hissetmiyor. Burnunu sinus rinse kit ile temizlemesek burnunda tavuk parcalari ile uyuyacak. Bu durum bana cok tehlikeliymis gibi geliyor. 
Hocam bana kizmayin ama ne yapacağim. Önemli birsey var midir korkuyorum. Büyük şehirde araştirma hastanesine mi gitsek. Ne yapmaliyiz hocam.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eyl 2018 Saat 02:39
Hic damagina bakildimi???  Damak yarigi olanlarda da olur.. 
Yukarı Dön
yoldas7 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 8
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yoldas7 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eyl 2018 Saat 20:50
Yok hocam damakta saglam. Günde 3-4 kere yemeklerden sonra sinüs rinse kit ile burnu temizliyoruz. Bademciklerin inmesini bekleyeceğiz. Bakalim zamanla düzelir belki. Bu durumun göze bir zarari var midir hocam
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.