Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÖKSÜRÜK GRİP AİLECEK
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÖKSÜRÜK GRİP AİLECEK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sblkhrmn Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 15
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Sblkhrmn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ÖKSÜRÜK GRİP AİLECEK
    Gönderim Zamanı: 24 Eyl 2018 Saat 19:03
MERHABA KADİR BEY 4 BUCUK YAS OGLUM BUGUN 3.GÜN BURUN TIKANIKLIGI HAPSIRIK DERKEN ÖKSÜRÜĞE CEVİRDİ VE BEN DAHİL TÜM AİLEDE AYNI SEKİLDE KIRGINLIK HAPSIRIK ÖKSÜRÜK KIRILIYORUZ 10 AYLIK OGLUMDADA BURUN AKINTISI VE HAPSIRIK VAR. OĞLUMUN SUANDADA ÖKSÜRÜĞÜ DEVAM EDİYOR ARADA BALGAM CIKARIYOR AMA GENELDE TÜKÜRMÜYOR YUTTUGUNU GÖRÜYORUM DR GİTMEDİM BURNUNU ACIYORUM COLD MİX DAMLATTIM BALLI LİMON VERDİM IHLAMUR NANE LİMON KECİBOYNUZU PEKMEZİ VERİYORUM AMA DAHA ÖNCEDE BÖYLE OLDU COK UZUN SÜRÜYOR ÖKSÜRĞÜ VE BALGAMI YUTUYOR YUTTUGU İÇİNMİ UZUN SÜRÜYOR ACABA O BİŞEKİLDE ATILIYORMUDUR BENDE DE AYNI SEKİLDE HAPSIRIK VARDI ÖKSÜRÜK BASLADI BOGAZDAN BALGAÖ CIKARIYODUM SİMDİ GÖĞSÜMDE AGRIYOR
KENDİMDE EMZİRİYORUM İLAÇ ALMADIM İLAÇ ALMALIMIYIM NE YAPABİLİRİZ AİLECEK . OĞLUM SOLUNUMUDA HAFİF SIKINTILI ANLIYORUM AMA SOLUK SAYISI 42 CİVARI DR GİTSEM ANTBİYOTİK YAZIYOR VERMEK İSTEMİYORUM HOCAM BİRDE 4 BUCUK YAS OGLUM COK CABUK ÜST SOLUNUM YOLU ENF BOĞAZ AGRISINA TONSİLİT FARANJİT DENDİ HEP YAKALANIYOR GRİP OLMASA BİLE SABAHLARI HEP KURU ÖKSÜRÜKLE KALKIYOR NEDEN OLABİLİR KBB GÖRÜNDÜK GENİZ ETİ BİRAZ BÜYÜK DEDİ OMU YAPAR ALERJİ DR GİTTİK TESTLERDE BİŞEY CIKMIYOR NASIL GÜÇLENDİRİRİM BAGISIKLIGINI 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eyl 2018 Saat 02:22
Grip geciriyor. 2-3 hafta surer..
Eski mailleri okuyun. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.