Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SEDİM VE CRP
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SEDİM VE CRP

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cidem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 89
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cidem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SEDİM VE CRP
    Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2018 Saat 11:10
kadir bey merhaba size geçen ay bacak ağrısı ile ilgili yazmıştım siz bana kızınca bir daha yazmadım ama affınıza sığınarak sormak istiyorum. ana testine kadar herşeyi bu ay iki kere dün dahil crp sedim tam kan testi yaptırdım dünkü son sonucumu yazıcam yorumlarmısınız. ana testimiz negatif çıkmıştı bacak ağrımızda geçti zaten ama sedim ve crp hep yüksek çıkıyor hafif gribimiz öksürüğümüz var ondan olabilir mi. dünkü kanda tok karnına alınmıştı. artı romatizma testleri negatifti hep onu sildim kafamdan ama crp sedim az düştü.

http://m.YollaYap.com/bbtc/1538122180106.jpg

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2018 Saat 21:43
Ne desem BOS... Anlamiyorsunuz!!
Yukarı Dön
cidem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cidem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2018 Saat 21:55
Nefrolojiye gidin dedi bu sonuçlara göre çocuk dru. Affedin kızmayın kadir bey şu sedimi ne yapayım takmalımıyım eşim dahil herkes kafayı yediğimi düşünüyor ama anne yüreği dayanamıyorum. Size güveniyorum ne diyorsunuz sedim için
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2018 Saat 22:30
Sedim. icin MUTLAKA AC KARNINA KAN ALINMASI SARTTIR!!! 
"... dünkü kanda tok karnına alınmıştı. " diyorsunuz..   Hala ne diye Israr ediyorsunuz?? 
Esiniz hakli!!!!

Siz Turkiye deki cocuk doktorlarini ciddiye alirsaniz, size; "kafanizi" yedirtirler… 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 28 Eyl 2018 Saat 22:31
Yukarı Dön
cidem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cidem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2018 Saat 22:37
Kadir bey yedim bile kafayı evet ömer lütfü cömerte gittim bebek asprini içsin sabah akşam düşürelim dedi CRP yi dedi başka Dr sakın verme dedi içmemişti kızımda zaten. Bu ay 3 kere kan verdi 3 4 tüp her biri. Götürmüycem nefrolojiyede fmf den şüphelendi son Dr. Karnı ağrımıyoki dedim ateşi de yok dedim ben öyle düşünüyorum git nefrolojiye dedi. O yüzden bi tek siz bize sabırla cevap verip yol gösteriyorsunuz. Hakkınızı helal edin. Keşke dönseniz türkiyeye

Düzenleyen cidem - 28 Eyl 2018 Saat 22:38
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eyl 2018 Saat 05:13
CRP'nin ne oldugunu Turk doktorlar bilmezki!!!! 
1- Turkiye'deki laboratuvarlarda kullanilan CRP kiti;  "Kardiak Risk" durumlarinda bakilan hassas, CRP'dir.
2- Enfeksiyonlarda bakilan; 
     1 damla hasta serumuna, 1 damla CRP antijeni damlatilarak bakilan ve Agglutinasyon(pihtilasma) 
olmasina (+) denilen seklidir. 
Tabii, bu UCUZ oldugundan, pust laboratuvarlar daha pahali olan, CRP cinsini bu aptal doktorlara kakalarlar.. 
3- CRP, ayrica, hucre yikimi olan HER DURUMDA, viral enfeksiyonlarda bile yukselir..
Bebek Aspirini icirerek, CRP dusurecegini de, dunyada bir tek Turkiye'nin ahmak doktorlari dusunebilir.
Yok boyle bir sey!! 

Turkiye'ye donmekmi???  Devlet bana zorla muayenehanemi kapattirmis!!! Ne donmesi??? 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 29 Eyl 2018 Saat 05:20
Yukarı Dön
cidem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cidem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eyl 2018 Saat 14:19
İlaç piyasasını zenginleştirmeğiniz için mi kadir bey ilaçsız ve doğal yolla yavrular sağlığına kavuşuyor diyemi özel diilse yazarmısınız. Siz terkettiniz sanıyordum. Nedenini özel diilse bilmek isterim.

Düzenleyen cidem - 29 Eyl 2018 Saat 14:20
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eyl 2018 Saat 19:50
Sozum ona, "Saglik Reformlari" sonucu, muayenehanemden, 
1- Giris kapisini genisletmemi istediler, kolon gectigi icin, belediye musade vermedi!!
2- Sakat tuvaleti yokmus!!! 1982'den beri serbest calisiyorum, 1 tane "sakat" aile gelmedi…
3- Oyun-Emzirme odasi olarak ayrilan odada lavabo yokmus… 
4- Yangin merdiveni yokmus.. Ust katta dersane var onlardan istenmiyor!!!
Bunun gibi salak salak isteklerle, devamli taciz ve cezalarla muayenehanemi satmak zorunda kaldim.. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.