Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Gebelikte
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Gebelikte

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 572
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ara 2018 Saat 13:51
Hocam sonuçlar normal çıktı.onlarda normal dedi ama kadın doğum dr.si alfamed e devam et dedi sabah öğlen akşam tekrar düzen alması icin.
Şuan olctum 15.00 saat (tok ve saat 11 bucukta bir alfamed 250mg yuttum)evde  kendim 140/90 . Hocam ben yarın birde aile sağlığı merkezi nde olctureyim.kafama yatmıyor. Otomatik cihazla ölçümler bu size verdiğim değerler. 

Düzenleyen kzykzy - 26 Ara 2018 Saat 15:09
- "Kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın; rehberi şeytan olmuştur" Yunus Emre
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ara 2018 Saat 19:52
OGTT bu sekilde yapilmaz..  
O assagilik Laboratuvar soyleyin ADAM gibi is yapsin.. 5 saatlik OGTT olacak. 
Bilmiyorsa, bir kitap acip okusun, OGTT nasil yapilirmis!!!  Salak, sadece; "Tokluk kan sekeri" bakmis,
 OGTT parasi almis..
Bunlari aynen hakaretlerimle iletin.. 

Yukarı Dön
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 572
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ara 2018 Saat 23:21
Hocam kime laf anlatabiliriz ki bunlar sizi bizi beğenmezler.devletin hastanesi devletin laboratuvar i bunlarda devletten maaş alan adamlar. Özele gitmiyorum daha berbat durumda sizin anlattiklariniz ne ki hocam . Sırf biraz da olsa daha güvenilir diye. Pazartesi fakülteye geçeceğim riskli gebelik bölümüne.bakalim orda ne diyecekler.bu şeker ölçümünü de oldumu böyle şimdi diye özellikle soracağım.bakalim onlar ne hava da😁 benim sikayerlerim devam ediyor bu aarada
- "Kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın; rehberi şeytan olmuştur" Yunus Emre
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113113
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ara 2018 Saat 02:11
Hadi bakalim...  Sansiniza, insallah iyi bir doktor cikar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 234
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.