Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kabakulak Mısır
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kabakulak Mısır

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karacayeda Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 86
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kabakulak Mısır
    Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 00:06
Hocam öncelikle 2013 ve 2016 doğumlu kızlarımı sayenizde hiç antibiyotik ve soğuk algınlığı ilaçları kullanmadan büyüttüğüm için bizlere bıkmadan yol gösterdiğiniz için size çok teşekkür ederim. büyük kızımda iki hafta öncesinden beri Burun akıntısı ve öksürük vardı pazartesi akşamı ateşi birden yükseldi 40 oldu salı akşamına kadar hep ateş hali devam etti titreme gelip kötü olduğu için birkaç sefer ateş düşürücü vermek zorunda kaldım salı akşamı yüzünün ve kulaktan bağımsız ama kulak altıyla Boğaz’ında çift taraflı şişlik oluştu elimle kontrol edip farkına vardım bugünün sabahında sağ tarafın şişliği soldan daha fazlaydı öğleden sonra doktora götürdüm kabakulak olabileceğini düşündüm çünkü başı ağrıyor karnı ağrıyor omuzları ağrıyor Boğaz’ı ağrıyor belirtiler şişlikle birleşince öyle olabilir diye düşündüm ama doktor kabakulağa benzemiyor dedi kan tahlili ulturason ve parmaktan kan alıp bir cama yayılarak yapılan bi tahlil daha istedi burnunda et var gibi muhtemelen çok sık hastalanır ağzı açık uyur dişleri de bu yüzden çürümüş zaten dedi tahlil sonuçları yarın çıkarmış ona göre ilaç verecekmiş bu kadar eziyete gerek varmıydı hocam bu Arada kabakulak için bi kan testi yokmuş ama sonuçlara bakarak anlayabilirmiş hocam benim kızımın konuşmasında bi tınıklılık yok hasta olmadığı sürece ağzı açık uyumaz ayrıca şuan ki şikayetlerimizle burundaki etin ne ilgisi var anlayamadım hocam şuanki durumu ateş Yok şişlik azaldı uyku isteği devam ediyor ama ağrılar epey azaldı sizce halimiz nedir bu doktorun amacı nedir muayene edip teşhis koymak bu kadar zormu ulturasona giremedik sıra vardı sizce yarın sonuç almaya gidince girdireyim mi gerekli mi şimdiden çok tşk ediyorum
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 03:24
1- Kabakulak sisligi, "cene kemigi" hizasinin ustune cikar ve yanakta devam eder.. 
Sislik, cene kemigi hizasini gecmiyor ise, Lenf bezidir.
2- Geniz eti buyuk oldugu icin, sik hastalanilmaz!!! Sik hastalandigi icin, geniz eti buyuk olur.. 
Bir doktor, nasil bu kadar SALAK olabilir???? 
3- Turk doktorlari, hastaya masraf cikarip komisyon veya "Performans" alabilmek iicin her turlu assagilik 
sahtekarligi yaparlar… Siz hic, tek "muayene ucreti" ile hastanelerden cikabilmis hasta gordunuz veya duydunuzmu.???
Hukumetimizin, "muhtesem" Saglik Reformlari halki soymak prensibi ile uygulanir.. Hastaneler, yabanci 
"FInans Kuruluslarina" satilirken, bunlara tam guvence verdiler.. Hicbiri en ufak bir teftis veya kontrolden gecmezler.. 

Cocugunuz basit bir Grip geciriyor, sadece benim anlattiiklarimi uygulayin, SAKIN bu pustlarin tuzaklarina
 dusmeyin. Tahliller cikinca bakalim ne cevahirler yumurtlayacak!! SAKIN bana sormadan ilave masrafli bir ise girismeyin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 08 Kas 2018 Saat 03:25
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 08:12
Şişlik yanakla bir değil sanki hocam azaldığı için çokta net göremiyorum. Sadece neler saçmalayacağını merak ettiğim için sonuç almaya gidip size yazıcam iyi ki sizi tanımışım değilse çocuklarımın hali haraptı dediklerinizi aynen uyguluyorum ve size çok teşekkür ediyorum hocam
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 15:41
https://i.hizliresim.com/Ll77gV.jpg
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 15:42
https://i.hizliresim.com/16mmD5.jpg
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 15:45
https://i.hizliresim.com/v6dd8r.jpg
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı karacayeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 15:52
Hocam sonuç göstermeye gittim agumentin antibiyotik başlayalım dedi enfeksiyon varmış çok yüksekmiş lenf bezleri şişmiş bu yüzden aslında kötü bi hastalıktan şüphelenmiş ama periferik yayma kötü değilmiş ulturason çektirmediğim için kızdı ilaçtan sonra küçülmezse çektir getir dedi ilaçların hiçbirini almadım antibiyotikten başka şeylerde yazdı 5 gün kullan dedi almadığım için nelerdi bilmiyorum sonuçlarımız nasıl hocam affınıza sığınarak soruyorum epey yıptattı beni doktor hanım sağolsun kanser için araştırma yapmış şişlik küçülmezse sorunmuş filan öyle söyledi şimdiden teşekkür ediyorum
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kas 2018 Saat 19:02
Acik acik soyluyorum… Bunlar resmen SAHTEKAR!! Sakin verdigi ilaclarin hicbirini kullanmayin
Resimler acilmiyor. 1 seneden beri nerede ise HER GUN yaziyorum….
www.yollayap.com    sitesinden resim gonderin.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.