Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kizimin genel durumu
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kizimin genel durumu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ara 2018 Saat 03:07
O sinir, sonra: 3,5 aya cikti, hemen yaptirin. Zaten icilen bir asi .. Igne degil.
Yukarı Dön
EbrarAyşe42 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EbrarAyşe42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2019 Saat 00:30
Hocam merhaba kızım 4 aylık oldu 5 kilo ve 61 cm nerdeyse hic almadi kilo mama başladım sabah oglen aksam veriyorum kalan zamanlarda da anne sutu aliyor. Bana ne onerirsiniz cok uzuluyorum kilo durumuna boyu uzadi gelisimi guzel dedi doktorumuz mama vermemi soyledi sadece. Baska hic sorunumuz yok masallahi var cok hareketli bir bebek birde kilo aliverse. Sut alerji diyetini yapmıyorum kaka sorunlarida geçti sukur...
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2019 Saat 03:08
  "Sut Allerjisi" mi?????  Bu sahtekarligi dunya da bir tek Turk doktorlari yapar!! 
4. ay bittikten sonra, mamalara gerek yoktur, Paraniza yazik, kutu sutlerinden verin. 
Yukarı Dön
EbrarAyşe42 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı EbrarAyşe42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2019 Saat 20:27
Evet hocam yapiyordum ama sizi tanidiktan sonra biraktim diyeti bi sorun da olmadi düzeldi bebegimin kakasi ama kiloyu az almasi cok üzüyor beni. Hocam bu kadar cok emmesine ragmen sütümunde bol olmasina ragmen neden almiyor acaba. Peki inek sutunu direk mi vermeliyim sulandirarak falan mı hocam
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Oca 2019 Saat 22:10
4. ay bittikten sonra sulandirmaya gerek yoktur.. 
Kilo almasi yonunden , Acele etmeyin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.