Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Kulak tupu takili kulagin ağrıması
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kulak tupu takili kulagin ağrıması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Unuttum06 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 346
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Unuttum06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Kulak tupu takili kulagin ağrıması
    Gönderim Zamanı: 06 Ara 2018 Saat 07:09
Ah hocam ben sizi görmeden kendime kulak tupu taktirdim kulağımda sivi birikmişti ve duymuyordu bugun cok siddetli bir agri basladi takılali 6 ay oluyor 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Unuttum06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2018 Saat 11:51
Hocam kulak burun doktoruma gittim kulagim intihaplanmis cok fena unacefin igne verdi 3 gun kullanmam icin arkasina infex verdi bi tane burun spreyi verdi risonel diye bende iliadin burun damlasi yazar misiniz dedim yazdi ayrica tup yerinden oynamis derinde dedi cikaramadi enfeksiyon gectikten sonra cikaralim dedi bu ilaclari kullanayim mi kullan derseniz 6 aylik bebegim var emzirmemde sıkıntı olur mu

Düzenleyen Unuttum06 - 06 Ara 2018 Saat 11:52
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2018 Saat 19:17
Goruyorsunuz, o "tuplerin" uc kurusluk faydasi olmadi... Tup calissa idi, bir sikayetiniz olmazdi. 
SADECE: Iliadin ped. damla, gunde:2x4 damla her bir BURUN deligine damlatin…
Her bir tarafa damlattiktan sonra, basinizi o tarafa cevirip, 1-2 dakika bekleyin..
SAKIN verdigi diger ilaclarin hicbirini kullanmayin.. 

Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Unuttum06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ara 2018 Saat 20:39
Iliadin cocuk damlasi de mi hocam.birde iğneyi aksam esimin zoruyla vuruldum yarina kesiyorum
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2018 Saat 00:38
Buyukler icin; "Damla" sekli yok... Mecburen cocuk formunu kullanacaksiniz. 
Igneyi; evde bulundurmaniz bile ABES... 
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Unuttum06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2018 Saat 13:19
Haklısınız hocam iliadine basladim bu kulagimda bi doluluk var oda gecer de mi
Yukarı Dön
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Unuttum06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2018 Saat 13:40
Iliadini kac gun kullanayim hocam cocuklara 3 demissiniz yetiskin icin degisir mi
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ara 2018 Saat 21:30
Sadece "AGRI" oldugundan, 3 gun yeterlidir.
Sizinkisi gibi durumlarda, 5 gun kullanin. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.