Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Sinir krizi ...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Sinir krizi ...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
orhantugba Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 349
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı orhantugba Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sinir krizi ...
    Gönderim Zamanı: 12 Oca 2019 Saat 13:59
Hocam oğlum 3 yaşında 6 yaşındaki ablasını aşırı derece kıskanıyor aklı erdi ereli nerdeyse ... naptiysak aşamadık bu durumu... ve sürekli sınır krizi geçiriyor mesela biraz önce ablası kumandayı aldı çizgi film açtı neden kumanda onun elinde diye çıldırdı.. benim size sorum aşırı derece boğazını yırtarcasına ağlıyor damarları çıkıyor bağırıyor o anda kendi haline bırakmak istiyorum ama dayanamıyorum hemen kucağıma alıp oyaliyorum belki umursamasam yapmayacak ama korkuyorum hocam el kadar çocuk o kadar yırtınmaya  bisey olacak diye çok korkuyorum kendini yerlere atıyor onun haricinde aşırı zeki bir çocuk üstün zekalı diyebilirim bu kadar sinirli olmasında bunun da payı olabilirmi ... napayım kendi haline bıraksam o anda bisey olurmu çocuğuma ? Sevgiler saygılar....
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2019 Saat 19:19
Sayin; Gulse Birsel'in bir yazisi vardi, onu bulup okuyun, anlatildigi gibi; MINCIRIVERIN!!! Hemen gecer. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 12 Oca 2019 Saat 19:19
Yukarı Dön
watcher54 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 115
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı watcher54 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Oca 2019 Saat 23:28
Hocam benzer durum benim oglumda basladi. 2 yasinda erkek, bir aydir baslayan aglama krizleri var. 2 yas sendromu gibi birsey mi anlamadim. Tavsiye ettiginiz yaziyi bulamadim, ismi var mi? Ayni teredduleri yasiyorum bize bir yol gosterin lutfen
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2019 Saat 01:13
Bilen "UYE" veya "Moderator" arkadaslar yardimci olsunlar. 
Yukarı Dön
Adeniz Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 391
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Adeniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Oca 2019 Saat 01:25
https://www.drtus.com/forum/viewtopic.php?t=71756

Kesinlikle harika bir yazı. Teşekkürler hocam.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.