Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: Güvercin gibi ses çıkarıyor.
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumGüvercin gibi ses çıkarıyor.

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
Ediko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye


Kayıt Tarihi: 27 Oca 2018
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 23
Tesekkür: 0
Puan: 0
%0
  Alıntı Ediko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Güvercin gibi ses çıkarıyor.
    Gönderim Zamanı: 10 Mar 2019 Saat 23:19
Hocam merhaba; 45 günlük oğlum 5gündür bir anda başlayan aynı güvercin sesine benzeyen bir ses çıkarmaya başladı.Uykuda , uyanıkken emerken hep aynı ses.Kendi de çok rahatsız oluyor huysuzlanıyor bu sesi çıkardığından beri.Emerken de genzine kaçırıyor kesik kesik emmek zorunda kalıyor. Öncesinde böyle sorunumuz yoktu .En son dün hacettepe acile götürdüm.Kan gazına akciğer filmine ve genel muaynesine baktılar herhangi bi sorun yok .Hastalık belirtisi grip yada boğaz enfeksiyonu yok. Ses boğazından geliyor .Aldığı her nefeste bu şekilde.5tane farklı doktor baktı orda ama bişey söylemediler .Kbb görsün dediler.Ama adrenalin verdiler hava yoluyla rahatlatmak için veriyoruz dediler .Ondan sonra o ses ara ara var ama nefes yine gürültülü.Doğduğunda yoktu böyle bişey.Öksüürk vardı balgamlı onu serum fiZ. temizleyerek burnunu hallettik .Öksürükte zaten doğdu bir hafta sonra başladı. Onun dışında bir hastalık öyküsü yok.Hocam erkek bebek 3500 doğdu.49 cm boy.Şuan 5300 civarı .
Sadece anne sütü alıyor.
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

  | İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2019 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.