Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Gecmek bilmeyen uyuz
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Gecmek bilmeyen uyuz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113121
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kas 2019 Saat 19:01
Bunlarin Uyuz ile HIC BIR alaksi YOK!!! 
StafineH'da nereden cikti???  Ne alaka???? 
Yukarı Dön
Fatma010 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 53
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma010 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Kas 2019 Saat 23:50
Hocam gittigimiz prof . Uyuzdan kalan lezyonlar dedi ve stafine H yazmisti 14 kullanin dedi .. 14 aylik bebek bitane varken bir adet daha cikti yani ben neyapacagimi sasirdim prof bile bisey bilmiyorsa biz nereye gidelim hocam napalim .. prof zaten masallahlik mummesiler konferanslara gotursun diye ilaclari yaziyor gonderiyor .. bi krem 150 tl nedir vasifi da nemlendirmek .. bu cocugu ben napayim hocam bu kol alti nedir hangi dr a gotureyim napalim siz bi akil verin
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2019 Saat 01:59
Hicbir sey yapmayin.. Uyuz DEGIL...  
Ayrica da; o krem Antibiyotik kremi … Uyuz ile NE ALAKA!!  Adamin kendisi UYUZ!! 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 07 Kas 2019 Saat 02:01
Yukarı Dön
Fatma010 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma010 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2019 Saat 09:20
Hocam biz bu kremi sunnet donrasi kullanmistik , biliyorum ama nebileyim prof deyince insan kullaniyor .. cocuk kasimaya caliisiyor surekli kol altini .. bi cozumu yokmudur bunun nedir hocam bu
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Kas 2019 Saat 19:12
Fenistil jel surun. 
1 hafta sonra kendisine belli eder.. Eger, hala kasintisi devam ederse, o bolgenin resimlerini gonderin. 
Yukarı Dön
Fatma010 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma010 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2019 Saat 12:15
Hocam surekli soruyorum cevapliyorsunuz ck sagolun , kisaca anlatayim size kol altini bebegin 12 aylik aşı yapildiktan bir gun sonra boyle bişey cikti bunun uzerine dr gittik alerji dedi ve damla verip gonderdi .. bi kac hafta sonra başka dra goturdum gecmedigi icin .. oda bişey isirmiş diyip fenistil yazdi hocam bunlarin uzernden 3- ay gecti ve biz hala ayni yerdeyiz ve bunlardan dolayi daha uyuz tedavisi vs de gorduk oraya hic girmiyorum bile 🙈 ..
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kas 2019 Saat 19:02
1 hafta sonra kendisine belli eder.. Eger, hala kasintisi devam ederse, o bolgenin resimlerini gonderin. 
Yukarı Dön
Fatma010 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma010 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kas 2019 Saat 22:15
Hocam dediginizi yaptik fenistil surduk hatta esm israrla gunde bir kez de fucidin H kullandi yanliz sislik sabah surerken yok mesela aksam tekrar sis halde ama kizariklik gitmiyor , ter bezi tikanma ihtimali nekadar buyuk ? Belirtigim gibi 1 yas aşı sini vurulduktan sonra cikti bunlar .. ayni kizariklik bez in tam bacak arasinda olan yerde de var .. ve fark ettigim sey bebek terleyince kasiyor ?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.