Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Boy kisaligi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Boy kisaligi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
zehraeroğlu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 250
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zehraeroğlu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Boy kisaligi
    Gönderim Zamanı: 08 Ara 2019 Saat 20:42
Hocam merhaba kizim 4 yas 20 gunluk.Bi sorunumuz olmasa da sene bir genel kontrol ve bazi testler yaptiriyorum.hemogram gibi.Sizden ogrendiklerim sayesinde hic antibiyotik vermeden bu yasa getirdik kizimizi.Bagisikligi da iyidir antibiyotik vermedigimjz icin ama boyu pek uzamiyor.   4 yas 20 gunluk ama 98 cm 15.5 kg. Alti ay evvel de 97 idi.ben 163 babasi 183 cm.dr cinko surubu verelim biraz boya katki saglar dedi ama ben size sormadan bisey vermek istemiyorum.Ayrica cok mu kisa?var mi bi oneriniz? Tahlil sonuclarini da gindereyim

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2019 Saat 02:37
Nasil; "uzamiyor"???  3cm BOY fazlasi var...
Senede bir de olsa, boyle sacma-sapan islerle ugrasmayin.. 
Normal etli gidasini yiyen, bir kanamasi olmayan bir cocukta, NIYE Anemi olsun??  
Hadi, "Kan Sayimini" anladik diyelim de!!!  Bu kan tahlilleri ne oluyor?? 
Tipik, cahil ve beceriksiz doktor isleri.. Her bir teshis icin illaki; Tahlil ve Tetkik gerekiyor.. Son 10 senedir
 mezun olan doktorlarin tamami; Muayene ile teshis koymaktan acizler.
Cinko bir tek; Acrodermatitis Enteropatica, hastaliginda gereklidir.  Gerisi yabanci ilac firmalarinin pustlugudur.
Turk doktorlari, Iki tukenmez kaleme, her hastaya Cinko ilaci yazarlar. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 09 Ara 2019 Saat 02:40
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.