Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Uyuşma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Uyuşma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Nida Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 178
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nida Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Uyuşma
    Gönderim Zamanı: 14 Ara 2019 Saat 19:03
Kadir Hocam merhaba
Kızın 3.5 yaşında. Öğlen uykusundan uyandı ayakları ağrıyordu. Dün 10 dk boynumda gezdirdim. İndirince yere yığıldı ve bacaklarım ağırıyor dedi. Acısı 5 dk sonra geçti. Bugün de araba koltuğunda 20 dk uyudu, hep aynı koltuk. Bugün kalkınca boynu çok ağırıyordu. Uyuşma olabilir mi, nörolojik bir konu olmasından korkuyorum. Kan tahlili vs mi yapmak gerek?
Yardımlarınızı çok rica ediyorum.
Nida
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ara 2019 Saat 19:14
Ates yoksa; zaten enfeksiyon degildir..
Gecirdigi bir Grip yapiyor olabilir, takip edin. 
Yukarı Dön
Nida Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 178
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Nida Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ara 2019 Saat 09:08
Çok teşekkür ederim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.