Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Ateş hirilti balgamli öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ateş hirilti balgamli öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 255
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2020 Saat 00:18
Hocam 2 gün önce ateş tekrar 40a yükselince ben işteyken dr a götürmüşler serum takmışlar muhtemelen ates düşürücü ve antibiyotik. hava vermişler yatış vermişler kızıma.test sonucları da böyle çıkmış hocam ben işten çıkınca gece kızımı çıkardım imza atarak ailem çok kızdı kimse beni anlamıyor antibiyotik gerekli değil demiştiniz test sonuclari nasıl hocam.son olarak kızım giripleri hiç basit atlatamıyor hep yüksek ates hırıltı bazen kusma eşlik ediyor hep alerjisi yüksek bronsit falan deniyor ve 2 ayda 1 hep ağır geçiriyor bu akşam balgamı hırıltısı coktu ve inanılmaz fışkırır tarzda kustu balgam falan da cıktı kusarken rahatladi endiselenmeli miyim

Düzenleyen Tlnumy - 28 Oca 2020 Saat 00:21
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112774
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2020 Saat 03:42
Dunya'da bir tek Turk doktorlari; WBC:8,79 olan bir hastaya Antibiyotik verecek kadar salaktirlar.
Viral enfeksiyon... MON% yuksek, Enfeksiyoz Mononukleoz olabilir ve atesi 1 hafta surebilir.
Sakin bu etrafinizdaki Goygoyculara itibar etmeyin. 
Ne Allerjisi Allah askina!! Tipik Turk doktor sacmalamasi!! 
Her Grio oldugunda, antibiyotik kullandi iseniz, tabiiki de her hastaligi agir gecer. 
Grip+kusma=Domuz Gribi..  SAKIN: Antibiyotik vermeyin, atesini bile dusurmeyin. 
Turk doktorlari, tabiiki de, Allerji veya Bronsit diyecekler. Yeminli olduklari icin, ASLA Grip teshis etmezler. 
Siz hic bu soytarilarin Grip teshis ettiklerini duydunuz mu??
Bakmayin simdi, "Domuz Gribi" ayagina, Influenze testi ve Enfluvir yazabilmek aski ile Grip lafi ettiklerine.

Ailenize bir sorun bakalim, bu hastane macerasi kaca patlamis?? Yapilanlarin tamami "Show" amacli 
soytariliklardir. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 28 Oca 2020 Saat 03:45
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2020 Saat 21:39
Teşekkürler hocam aileme kalsa doktorun lafina uyup 3 gün yatmalıymış ben cikardim kızımı.opucuk hastaligi anladim hocam .hocam dün size yazdığım gibi bugün de bir kere aynı şekilde kustu balgamli.hic birşey yemiyor yataktan çıkmıyor yorgun tuvalete bile kucağımda götürmemi istiyor .2 gündür ateş yoktu bu akşam 38.3 hiç bir ilaç kullanmıyorum hocam bu hali beni biraz korkutuyor 1 adım bile yürüyemiyor önceki 2 gün gayet keyifliydi bugün sürekli uyku hali var teşekkürler hocam 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Oca 2020 Saat 00:25
Istirahat etsin, gerisine karismayin. 
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Oca 2020 Saat 21:39
Hocam teşekkürler  hala beslenme tam baslamadi bisey yemeye calisirsa da günde 1 defa miktarca fazla kusuyor 3_4 gündür ateş yok hırıltı geçti balgamli öksürük ara ara oluyor kusması sorun mu
Yukarı Dön
Tlnumy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Tlnumy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2020 Saat 09:17
Günde 1 kere kusuyor 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şub 2020 Saat 02:52
Onemli bir sey degil.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.