Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar  Aktif Forum Kullanıcıları Aktif Forum Kullanıcıları RSS: SEZERYAN sonrası NORMAL doğum GRUBUMUZ
  Tavsiye Et Tavsiye Et  SSS SSS  Forumu Ara Gelişmiş Arama  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SEZERYAN sonrası NORMAL doğum GRUBUMUZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 22>
Yazar
Altın Üye
Altın Üye
Simge
emir&yusufun annesi

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2889
Tesekkür: 2151
%100
  Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şub 2010 Saat 01:41
Orjinalini yazan: polaire

Orjinalini yazan: fatmabek

Orjinalini yazan: polaire

Arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum. Bende ilk doğumumu sezeryanla yapmak zorunda kaldım. İkinciyi kısmet olursa İnşallah normal doğum yapmak istiyorum. İstanbulda bunu destekleyen doktorlar varmı? İrem hamza isimli üyede ocak ayında doğum yapacaktı haberi olan varmı? İnşallah sağlıkla normal doğum yapabilmiştir.

özelden yazdım canım,

irem hamza da bana bilgi vereceğine dair söz vermişti özel mesajlaşmalarımızda ama bebekten dolayı yoğun olmalı Smile

Çok teşekkür ederim. İrem hamza da İnşallah normal doğum yapabilmiştir. Oda bu doktoramı gidiyordu?

evet Smile
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Kritik verenler: PinarTN,
Arti ver   Eksi ver  Yukarı Dön
iremhamza Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 11
Tesekkür: 27
%100
  Alıntı iremhamza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mar 2010 Saat 17:18
aramıza hoşgeldin canım.. benimde ilki sezeryandı bende istedim ama ancak benim olmadı.. ilk doğumla ikinci arasında 1 buçuk yıl vardı ama buna rağmen olma ihtimali yüksekti.. ancak benim su boşaldı ve zonguldaktan istanbula gidene kadar hiç suyum kalmamıştı ve açılma hiç olmadı sezeryana aldılar.. lokal anesteziyle oldu o anı yaşadım nerdeyse.. eksik olan sadece sancıydı.. sana doktor tavsiye edebilirim çok iyi bi doktor çokta memnun kaldım.. kendisi en az 50 tane sezeryan sonrası normal doğum yaptırmış bir doktor.. beni ameliyata hazırlanırken o kadar ağladımki o masaya yatarken doktorum sakinleştirdi ve bana şunu dedi "sezeryan sonrası en az 50 kişiye normal doğum yaptırttım ve emin ol senide normal doğurtmayı senden çok istedim ama nasip değilmiş"
dr. dilek yağmur
adres:cumhuriyet cad.bağlarbaşı üsküdar/istanbul
tel:02163917722
cep:05322714212
Kritik verenler: Elif Hansa, PinarTN, fatmabek, meryem,
PinarTN Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Gönderilenler: 3286
Tesekkür: 3430
%100
  Alıntı PinarTN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mar 2010 Saat 20:23
arkadaşlar avrupa yakasında da önerebileceğiniz bir doktor var mı
Kritik verenler: hülya,
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
emir&yusufun annesi

Gönderilenler: 2889
Tesekkür: 2151
%100
  Alıntı fatmabek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mar 2010 Saat 01:30
Orjinalini yazan: iremhamza

aramıza hoşgeldin canım.. benimde ilki sezeryandı bende istedim ama ancak benim olmadı.. ilk doğumla ikinci arasında 1 buçuk yıl vardı ama buna rağmen olma ihtimali yüksekti.. ancak benim su boşaldı ve zonguldaktan istanbula gidene kadar hiç suyum kalmamıştı ve açılma hiç olmadı sezeryana aldılar.. lokal anesteziyle oldu o anı yaşadım nerdeyse.. eksik olan sadece sancıydı.. sana doktor tavsiye edebilirim çok iyi bi doktor çokta memnun kaldım.. kendisi en az 50 tane sezeryan sonrası normal doğum yaptırmış bir doktor.. beni ameliyata hazırlanırken o kadar ağladımki o masaya yatarken doktorum sakinleştirdi ve bana şunu dedi "sezeryan sonrası en az 50 kişiye normal doğum yaptırttım ve emin ol senide normal doğurtmayı senden çok istedim ama nasip değilmiş"
dr. dilek yağmur
adres:cumhuriyet cad.bağlarbaşı üsküdar/istanbul
tel:02163917722
cep:05322714212

evet sana tavsiye ettiğim doktorum dilek hanım, benim kahramanımBig smile
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Kritik verenler: hülya, meryem,
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2010 Saat 11:19

ahhh keşke dilek hanım izmirde olsaydı.olurda 2. çocuk için kesin ona giderdimCryCryCry

Kritik verenler: hülya,
Üye
Üye

%100
  Alıntı iremhamza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2010 Saat 22:23
ben zonguldaktan gittim dlek hanıma.. normal doğum olmadı ama yine hamile kalsam yine ona giderim.. muhteşem bir doktor..
Kritik verenler: hülya, fatmabek, meryem,
Üye
Üye

%100
  Alıntı iremhamza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2010 Saat 22:31
tam istediğim olmadı ama dilek hanım için bende "BENİMDE KAHRAMANIM" diyebilirim.. sizede çok teşekkür ederim.. sizede çok şey borçluyum hakkınızı helal edin..
Kritik verenler: hülya, fatmabek, meryem,
Üye
Üye

%100
  Alıntı iremhamza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2010 Saat 22:34
normal doğum yapamadım ama dilek hanım için bende "BENİMDE KAHRAMANIM" diyebilirim.. sizede çok teşekkür ederim sizede çok şey borçluyum hakkınızı helal edin.. olurda bir gün yolunuz zonguldak tarafına düşerse buyurun beklerim..
Kritik verenler: fatmabek, hülya,
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 22>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2011 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.