Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - SEZERYAN sonrası NORMAL doğum GRUBUMUZ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuSEZERYAN sonrası NORMAL doğum GRUBUMUZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 21>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
iremhamza Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 10
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2010 Saat 22:31
tam istediğim olmadı ama dilek hanım için bende "BENİMDE KAHRAMANIM" diyebilirim.. sizede çok teşekkür ederim.. sizede çok şey borçluyum hakkınızı helal edin..
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mar 2010 Saat 22:34
normal doğum yapamadım ama dilek hanım için bende "BENİMDE KAHRAMANIM" diyebilirim.. sizede çok teşekkür ederim sizede çok şey borçluyum hakkınızı helal edin.. olurda bir gün yolunuz zonguldak tarafına düşerse buyurun beklerim..
Yukarı Dön
Elif Hansa Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

Hansa ve Tevhid'in Annesi

Puanlar: 8182
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Mar 2010 Saat 12:50

Hayırlı olsun bebeğin ilk önce. Zonguldak topicinde konuşalım inşaAllah, ben de Zonguldaklıyım Clown

Bu arada bir arkadaşım var 2 kızı da sezeryan olmuş, bir daha bebek düşünüyorlar, normal doğum yapmak istiyor. Maddi durumları da iyi değil, bakalım nasıl olacak, iyi bir doktor bulman lazım dedim dün ona da. Keşke İstanbula gitme imkanı olsa da Dilek hanıma gitse.
Yukarı Dön
ayşe&gökmen Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 38
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Mar 2010 Saat 18:59
Merhaba,

Ben ilk doğumumu normal yaptım ikinci doğumum 28.haftamda (aslında 30'a girecektimConfused) suyumun gelmesiyle sezaryen oldum şimdi 3.ye hamileyim dr'um direk sezaryen dedi ondan önce başka bir dr'a daha gitmiştim oda aynı şekilde söyledi aslında normal olmasını çok isterimSmile
<a href="http://lilypie.com">[IMG]http://lbdf.lilypie.com/xxitp2.
Yukarı Dön
fatmabek Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

emir&yusufun annesi

Puanlar: 2809
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Mar 2010 Saat 17:43
Orjinalini yazan: iremhamza iremhamza Yazdı:

normal doğum yapamadım ama dilek hanım için bende "BENİMDE KAHRAMANIM" diyebilirim.. sizede çok teşekkür ederim sizede çok şey borçluyum hakkınızı helal edin.. olurda bir gün yolunuz zonguldak tarafına düşerse buyurun beklerim..

helal olsun ne yaptım ki Embarrassed çok teşekkür ederim cok naziksiniz teklif etmeniz bile onure etti teşekkür ederim gunun birinde yolum düşerse görüşürüz inşaallah bol bol doğum hikayelerimizi anlatırız inşaallah WinkLOLLOL
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
Yukarı Dön
Üye
Üye

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mar 2010 Saat 21:23
inşallah.. sizi ve çocukları öpüyorum kendinize iyi bakın..
Yukarı Dön
sevimliyiz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 69
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 May 2010 Saat 22:27
merhaba arkadaslar ,

bu forumu açalı beri bayağı girmemisim siteye .Kendime çok kızıyorum.

Bu forumun adı SSVD GRUBUMUZ kısaca.Yani 3,5 sene önce benim kurmuş oldığum bu grup bayağı büyüdü ve 20 ye yakın annemiz burada ssvd yi öğrendiler , tartıştıler ve normal dogum yaptılar ve yeni bir haber :

Grubumuz bu ay meyıs ayı sayısı BEBEĞİM VE BİZ dergisinde  haber oldu. Hem ssvd doğumu hakkında bilgiler var hem de bizim gruptan da bahsediliyor.Benimle bir roportaj da var.  Alın derim .Kaçırmayın.

googlearama motoruna SSVD yazın ilk sırada çıkıyor grubumuz. Ayrıca dergide de grup adresimiz benimle yapılan roportajda veriliyor.

sevgilerle
Yukarı Dön
nessel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2010 Saat 21:15
slm devlet hastanesi doktorları ssvd yaptırıyorlar zaten ama her doktora özelliklede özel hastanelere gitmeyin bayanlar sezeryanda ücret artıyor çünküSmile Tongueeger ssvd isteyen ama doktor bulamayan varsa hastane ismi verebilirim fakat ssvd uygun olunmazsa yapmazlar yani annenin çatı dar olması gibi vs vs...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 21>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.