Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - aranızda epidural normal doğum yapan var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

aranızda epidural normal doğum yapan var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
edaesr1995 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı edaesr1995 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: aranızda epidural normal doğum yapan var mı?
    Gönderim Zamanı: 05 Haz 2019 Saat 00:02
Tavsiye için teşekkürler
Yukarı Dön
selengul Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı selengul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2015 Saat 13:29
kadınların korkulu rüyası .........hanımlar on kadar korkmayın sizin sağlığınız içinde iyi bir şey. 

Gizli link

Düzenleyen Gülsen - 07 Tem 2015 Saat 22:08
Yukarı Dön
fire Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Tem 2015 Saat 13:25
.........var çok kaliteli bence oradaki doktorlardan bilgi alman daha yararlı olur diye düşünüyorum

Gizli link

Düzenleyen Gülsen - 07 Tem 2015 Saat 22:08
Yukarı Dön
hümeyra Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hümeyra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ara 2013 Saat 14:07
Cok sukur istedigim gibi bir dgum yaptim.3 santimlik bir acilmayla nerdeyse sancisiz bir sekilde hastaneye gittim.hemen igne yaptilar dogum bitene kadarda hafif bir karin agrisindan baska hic birsey hissetmedim.herkese tavsiye ederim.
Yukarı Dön
hümeyra Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hümeyra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2013 Saat 10:42
bende istiyorum epidurel inşallah bakalım daha doğuma çok var ama
Yukarı Dön
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 184
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gugguludaglarguggulu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2013 Saat 05:25
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

bende spinal sezeryan oldum ..hemşirenin elini tuttum bırakmadım başa işin yok senin biliyorum ben gidemezsin bi yere dedimm LOLLOLLOLLOL kocam tırstı girmedi doğuma TongueTongueTongue tuttuğumu bırakmadım bende .. LOLLOL yani narkoz zor bence ama spinal de çok kolay değil acı sancı falan yok ..his var ama acı yok garip bi duygu nasıl cesaret edipte denedim bilmiyorum o bunalım haliyle valla ...
bende hemsirelerin stajyer ogrencilerinellerini tuttum ne olur beni birakmayin gitmeyin biyerlere dedim.onlarda gitmedi sagolsun.ne gunlerdi
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2013 Saat 01:05
bende spinal sezeryan oldum ..hemşirenin elini tuttum bırakmadım başa işin yok senin biliyorum ben gidemezsin bi yere dedimm LOLLOLLOLLOL kocam tırstı girmedi doğuma TongueTongueTongue tuttuğumu bırakmadım bende .. LOLLOL yani narkoz zor bence ama spinal de çok kolay değil acı sancı falan yok ..his var ama acı yok garip bi duygu nasıl cesaret edipte denedim bilmiyorum o bunalım haliyle valla ...
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Şub 2013 Saat 18:24
  ay canım ben sunı sancıda yedım çocuk kuruda kaldı suyum gıtmıştı o yüzden sezeryan oldum  hayırlısı buymuş demekı  normal doğum herzeman daha ıyıdır  allah  kım ne ıstıyosa gönlüne göre versin
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.