Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - aranızda epidural normal doğum yapan var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

aranızda epidural normal doğum yapan var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
esraa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 657
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Mar 2009 Saat 13:46
bende düşünüyorum ama bi okadarda korkuyorum Confused
Yukarı Dön
dandinidastana Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dandinidastana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2009 Saat 22:35
ben epidural sezeryan oldum.mecbur kalmadıktan sonra asla sezeryan olmayınn diyorum ama mecbursanızda kesinlikle epidural sezeryaan olun gercekteen cok eglenceli:)güleoynaya girip cıkıyorsunuz.yatağa yatınca iş başlıyo..sezeryanın agrısı cook berbaat:(  ne kadar korkarsanız korkun genede özel durum olmadıkca normalden vazgecmeyiinn..
ayrıca yan etki olarak sadece 15gun kadar bel 1ay kadar baş agrısı cektim ben.bas agrım hafifti ama bel berbatti.
Yukarı Dön
zarac Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 141
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zarac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Tem 2010 Saat 14:45
bende epidural istiyorum gunler yaklastikca korkuyorum :)
Asmin'im canim kizim
39+
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Tem 2010 Saat 12:18
sağlıklı doğumlar diliyorum.
Yukarı Dön
zarac Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 141
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı zarac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Tem 2010 Saat 17:23
Orjinalini yazan: cansu cansu Yazdı:

sağlıklı doğumlar diliyorum.
tesekkur ederim :)
Asmin'im canim kizim
39+
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Oca 2011 Saat 19:23
Epidural sanıldığı gibi korkutucumu yan etkisi varmı sonradan hasar bırakıyormu kızlar?

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Oca 2011 Saat 19:29
ben düsünüyorm normal epidural aama her kafadan bir ses cıkıyoo yalnıs yerden yapıldıgında iğne felc bile edebiliyo diyolarr gözüm korktuu ama agrısız dogurma fikride cazip geliyor ikilemde kaldım Stern Smile
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Oca 2011 Saat 19:31
Orjinalini yazan: duruuuu duruuuu Yazdı:

ben düsünüyorm normal epidural aama her kafadan bir ses cıkıyoo yalnıs yerden yapıldıgında iğne felc bile edebiliyo diyolarr gözüm korktuu ama agrısız dogurma fikride cazip geliyor ikilemde kaldım Stern Smile
Bende hasar bırakıyo diye duydum  napsakki?

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.