Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - aranızda epidural normal doğum yapan var mı?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

aranızda epidural normal doğum yapan var mı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 12:16
valla benim dogumlarim kisa suruyor
normalde her cm 1 saat de açiliyirmu$ ortalama
ben hastaneye sanciyla gidiyom 5-6 saat içinde dogum oluyor
sanciya dayanabilsem belki daha kisa surer onu denemeden bilemem tabii, ama ben sanci çekmeyi goze alamiyorum
bu arada epidural için 4 cm açiklik $art,4 cm olmadan yapmiyolar yani
biraz çekiyorum tabii sanciyi ,taniyorum yani ondan cesaretim yok 10 cm e kdr sanci çekmeye :)
Yukarı Dön
dilek yiğitcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3604
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 12:33

ne şanslısn canım ay çok zordu benımkı  . hep derım  abımın eşıne  inşalla fazla sancı çekmeden doğurusun  ve normal doğum olur inşallah

Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
MaRaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 3544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MaRaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 13:02
sen yaptirdinmi epidurali onu anlamadim dilek
valla ben tavsiye ediyorum epidurali, benim gibi cani kiymetli hem sezeryandan hem dogurmkdan korkan biri için biàilmi$ kaftan :)
zaten burda sezeryan isteme $ansim yok
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2012 Saat 14:19
ben normal doğuramadım canım  sezeryan  oldum belden ineledırler LOLLOLLOL ama çocumu kucağıma alırken herşeyi unutum   iyiki hayatımda , hım senın için hangisi  iyi gelıyosa yapman ıyı olmuş canım  insanın hayatı doktorların elınde  .
Hayat bana verdiklerini düşündüm Sonra Bir de Aldıklarını, Çok Pis Kazıklanmışım .
Yukarı Dön
seda altunbaş Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 21
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı seda altunbaş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şub 2013 Saat 18:45
hangi  hastanede yaptırdınız epidural normal doğumunuzu
tek sucum sevmek mutluluk hakkım değil mi? Allahım sen yardım et!!! <3 <3     <3 seda & vedat <3
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Şub 2013 Saat 00:48
ben izmirdeydim ege hastanesınde yaptım .
Yukarı Dön
gugguludaglarguggulu Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 184
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gugguludaglarguggulu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Şub 2013 Saat 10:35
Orjinalini yazan: dilek yiğitcan dilek yiğitcan Yazdı:

ben normal doğuramadım canım  sezeryan  oldum belden ineledırler LOLLOLLOL ama çocumu kucağıma alırken herşeyi unutum   iyiki hayatımda , hım senın için hangisi  iyi gelıyosa yapman ıyı olmuş canım  insanın hayatı doktorların elınde  .
bende normal yaptim.doktor sen normal dogum yapamazsin dedi.ama normal yaptirdi.suni saanciyla.kizimi kucagima aldigim an butun cektigim sancilari unuttum.
Annem
Yoklugun icimde bir kor
Cekilmiyor hasretin annemm
Seni nasil ozledim annem
Bir bilsen....
Yukarı Dön
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dilek yiğitcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Şub 2013 Saat 18:24
  ay canım ben sunı sancıda yedım çocuk kuruda kaldı suyum gıtmıştı o yüzden sezeryan oldum  hayırlısı buymuş demekı  normal doğum herzeman daha ıyıdır  allah  kım ne ıstıyosa gönlüne göre versin
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 4567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.